Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mennyiért csinálja a...

Nektek mennyiért csinálja a körmös a körmötöket? Zselés vagy csak gél lakk van rajta?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Építés 5200tól töltés 4800 tól, géllakk 3000től.

Ha hosszabbat akarok, akkor műköröm, ha rövidet, akkor csak géllakk.

2018. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az enyém most fog emelni, és elég drágának tartom, 5500 lesz a töltés, plusz a díszítés körmönként 100 Ft.
2018. dec. 4. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem tetszik, keress mást. A műköröm nem létszükség, hanem luxus szolgáltatás. Ha nincs rá pénz, nem kell. Ha nem akarsz költeni rá, nem kell.

A körmösöknek is drágul az alapanyag, a bérleti díj, a rezsi, járnak továbbképzésre, megveszik az újdonságokat...

Sok munkahelyen évente nő a fizetés... Ő miért ne emelhetné a sajátját?

2018. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha épít, 6500-7000 kozott szokott kerni, toltesnel 4500-5500 kozott. Nekem zseles kormom van, es tobbnyire eleg egyszeru, diszites ndlkul.

Szerintem nem veszes ar erte, mert nagyon jo a csaj, 2 ev alatt, miota hozza jarok, egyetlen kormom tort le.

En ha emelne se keresnek mast, hiszen neki is dragul az alberlet meg a kenyer, az anyagokrol nem is beszelve. Sot, baratnoim panaszkodtak hogy mar nem dolgozik a regi kormosuk, keptelenseg olyat talalni aki jol dolgozik, vagy tele vannak es nem fogadnak uj vendeget.

2018. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta porcelán épített körmöm van, nagyon szeretem, mert vékonyabb, szebb, mint a zselé, és tartósabb is - legalábbis nekem. 7500 Ft.
2018. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem epitett, zseles alapar 4000ft, kormonkent kovek (kb a negyede koves) 200ft, csillampor kormonkent 100ft, szinatmenetes kormonkent 100ft.
2018. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan pl. emiatt is vagnak bele az otthoni kormozesbe. Hosszu tavon kifizetodobb, ha magadnak keszited, illetve nem kell alkalmazkodni, akkor csinalod meg, amikor akarod, nem kell kivarni a 4-5 hetet. Nem egy nagy ordongosseg, foleg ha csak gellakkot akarsz kesziteni.


Arrol nem is beszelve, hogy a legtobb kormos meg sem veszi mar a 2000 Ft-os draga crystal nails es stb. gellakkot, hanem helyette megveszi a 6-700 Ft-os kinai boltos gellakkot, illetve rendel az alli-rol vagy ebay-rol, ami 300 Ft, ebbol a vendeg semmit nem fog erzekelni, viszont ugyanannyit fog kerni az elkeszitesert, mintha dragaval dolgozna.

2018. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!