Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tesin kötelező felkötni a...

Tesin kötelező felkötni a hajunkat! (? )

Figyelt kérdés
Eddig nem, de most ránkszólt a tanár hogy copfozzuk már fel a hajunkat, mert szemünkbe lóg, beleakad v mibe, stb. Egyrészt engem egyáltalán nem zavar a hajam semmiben, ha meg azon múlik a jegyem hogy akadályozott a hajam, akkor így jártam. Engem a tesi jegy nem nagyon hat meg. Nem lenne nagy akadály felfogni a hajam, de nagyon nem áll jól semmiféle copf/frizura sem és amúgy is hatalmas nagy füleim vannak. Ki fognak röhögni. Meg van egy fiú aki tetszik és ha úgy meglát......mit csináljak?

2018. dec. 10. 18:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Alapból nem vagyok egy szépség, sőt. Ok h a tesi óra nem szélségverseny de olyan szinten ronda vagyok copffal hogy mindenki elmenekül:D
2018. dec. 10. 18:54
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Told le a hajad kopaszra, megszűnik a probléma :P
2018. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1,szövegértésből hányas vagy?
2018. dec. 10. 19:11
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kérdésre hülye válasz :)
2018. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötelező, csak kifejezetten ajánlott az esetleges balesetek elkerülése végett. Ha ezt nem tudod felfogni akkor bajok vannak.

Tesiórán meg nem divatolni kell, nem azt fogják nézni hogy most neked milyen formában van megcsinálva a hajad vagy hogy milyenek a füleid.

Ha meg összejössz egy fiúval, kötve hiszem hogy soha nem látna egész életedben felkötött hajjal. Ha meg nem tetszik neki a füle, akkor kár időt pazarolni rá nem gondolod?

Ha meg ilyen óriási problémát okoz neked egy hajfelkötés, vágasd le rövidre, ami takarja a füled, de már nem tudod felkötni. így egész életedben nem kell emiatt aggódni

2018. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha 7 év alatt nem szenvedtem balesetet a hajam miatt, szerintem nem pont most fog ez megtörténni.
2018. dec. 10. 19:57
 7/20 A kérdező kommentje:

Persze, nem kötelező. Aha értem:)

Nem kötöm fel a hajam valamelyik lány rámerőlteti a saját hajgumiját vagy egyes:)

2018. dec. 10. 19:58
 8/20 A kérdező kommentje:
Meg egyébként volt már felkötve a hajam, nem ks egyszer, egyből mindenkk "hű de ronda vagy!!!" "te hogy nézel ki?!?" "neked milyen már a füled?!" "úristen fúj hogy nézel ki" nem hiányzik, így is alig van önbizalmam
2018. dec. 10. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Fel lehet kötni úgy is hogy takarja a füled elálló részét.

https://www.youtube.com/watch?v=uQOr-GEK6TE

Picit lazítsd ki a végén a fülre engedett tincseket, hogy természetesebbnek tűnjön, mintha véletlen lenne rajta a füled tetején.

Ugyanígy akár fonatot is tudsz csinálni.

2018. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak elkeseríteni de ennél sokkal megalázóbb helyzetekbe fogsz kerülni még az életben minthogy valaki meglátja a füled... nem tudom hány éves vagy de a gondolkodásod alapján nagyon gyereknek tippellek úgyhogy még biztos nem érted, de hidd el, full lesz.rja mindenki hogy milyen a füled, hogy hülyén áll a copf. Nekünk is kötelező volt, karó ha nem volt felkötve. Érdekes módon senki nem nyavajgott. Sokkal cikibb hogy erre nem vagy képes hiúságból mint az hogy nagy a füled.
2018. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!