Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma 4 napos a helix piercingem...

Krisztii Magyar kérdése:

Ma 4 napos a helix piercingem és nem merem forgatni annyira fáj! Kötelező forgatni egyeltalán? Nem fog benőni? A kozmetikus semmit nem mondott, hogy mit csináljak vele.

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem szabad forgatni! En is mindig forgattam meg huzogattam meg minden(bar nekem nem fajt) es most mar majdnem 1 eves a helixem, de kezelhezem mindenfele spayel meg gellel mert vadhus nott ra:(
2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan forgathatód. Majd ha csillapodik a fájdalom.

Én minden nap lefertőtlenítettem bőrfertőtlenítővel. Tetrán kenőccsel kenegettem.

Hosszas idő volt mire begyógyult.

2018. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap forgattam, mivel csak úgy tudtam fertőtleníteni (Betadin), hogy közben elmozdult az ékszer. Egy hónap alatt meggyógyult, másfél hónap után ékszert is cseréltem. Vadhús se nőtt rá soha. De lehet, csak szerencsém volt.
2018. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad forgatni, de nem muszáj. Viszont tisztítás közben mozog valamennyit, ami egyáltalán nem baj, sőt. Viszont ha fáj ne erőltesd.
2018. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!