Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik jön...

Fiúk! Nektek melyik jön inkább be? A csont sovány lányok vagy azok akiken van pár kiló felesleg (10nél semmi képen sem több)

Figyelt kérdés
lécci csak értelmes válaszokat köszi x))
2010. jún. 27. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem,hogy te az utóbbi fajta vagy(akin van egy kis felesleg) de nekem pont az jön be ha egy lánynak van egy kis feneke:) pocija.

A nagyon vékony lányokat annyira nem szeretem.

18F

2010. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

hehe.. milyen jóó a pasikanak is van ilyen férfi megérzés mint a nőknél?? xD

Am jól tippeltél... jah és köszi a választ :)

2010. jún. 27. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Áá szerintem ez nem férfi megérzés, egyszerűen csak lehet a kérdésből látni, hogy melyik vagy. :P :D

Alapból ha nagyon sovány lennél, biztos nem úgy írnád, hogy csontsovány.

Aztán a zárójelben megjegyzett mondat szintén árulkodó, hogy van pár kiló felesleged, de persze nem olyan sok. :)

18/L

2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ma 20:42

ó most elcseszted a férfi megérzést:'(

ááááááááááá pedig már majdnem elhitettem a kérdezpővel h igenis LÉTEZIK férfi megérzés....de most bizonygathatom újra.Szerintem te ma 20:42 inkább sovány vagy mint kövér!na ez is férfi megérzés volt:D!

elhiszitek nekem?

2010. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20:46-os!

:))) és :o

Igazad van, tényleg inkább sovány vagyok.

Ezt viszont nem tudom hogy jöttél rá, mert szerintem a válaszomban nem volt semmi utalás ilyesmire. :D

De lehet, hogy ez azért van, mert az ember magának kevésbé látja meg...

Vagy mostmár nekem is hinnem kellene a férfi megérzésben?? :D

18/L

2010. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az én női megérzésem azt súgja, hogy ezek után nagyon sokat kell dolgoznod azon, hogy újra higyek a férfi megérzésben.. ami ha van is nem van jelen minden pasinál.. xD (jólvan ezt jól leírtam) nah mindegy én elhiszem neked.. ha ez így jó..x))
2010. jún. 27. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:

a férfi megérzésem azt súgja kedves kérdező h te 14-15 éves lehetsz!aztán: érzem hogy amit a legjobban vársz az élettől az néha irreálisnak tűnik s te már-már attól félsz,hogy mindez teljesen elérhetetlen.Úgy értem te olykor barátkozó,nyílt és bizakodó vagy az emberekkel,máskor pedig visszahúzódóbb tartózkodó és óvatos.Büszke vagy rá,hogy önállóan alkotsz ítéletet,és csak akkor hiszed el amit látsz és hallasz ha kellő bizonyítékot kapsz rá!Kedveled a változást és a változatosságot,idegesít a korlátozás és a monotónia.Szívesen megosztod legbensőbb érzéseidet a hozzád legközelebb állókkal,de felismerted,hogy nem bölcs dolog ha túlontúl nyílt és kitárulkozó vagy.Egy S kezdőbetűs férfi most erősen hat rád.A külső szemlélő számára te higgadt és fegyelmezett vagy,belül azonban nyugtalan és aggodalmas,és gyakran rágodol azon ,hogy csakugyan jól döntöttél-e.

Ennyi bizonyíték elég volt?Ezt mind a férfi megérzésem diktálta!

2010. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nah ezt hol olvastad?? xD

Am ezt az S kezdőbetűset nem nagyon értem.. de a többi nagyjából stimmel.. xD

Jól van.. honnan tudtad, hogy mi a horoszkópom?? xD

Én elhiszem neked, hogy nem vagy kukkoló. Viszont azt hiszem előzőéletedben nő voltál.. xD

2010. jún. 27. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:

64%-os! :D

Hát ez jó! Ezt azért már nem hiszem el! :D

De ha rólam is pár sort, és tényleg igaz lesz, akkor tényleg hinni fogok neked.

De ez persze egyenlő a 0,00001%-kal. :P

2010. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hehe.. na erre én is kíváncsi leszek.. :P
2010. jún. 27. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!