Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ráncba magam?...

Hogyan szedjem ráncba magam? (fiú)

Figyelt kérdés

-A szemem alatt vannak ráncok

-a hajam egy rakat sz@r

-stílusom semmi

-önbizalmam a béka segge alatt

-A fogaimról nem is beszélve

-Csúnya vagyok még pluszba az arcom meg a testem



2018. dec. 27. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerezz önbizalmat
2018. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
szerezz pénzt
2018. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Pszichológus. Kóros, beteges esetben pszichiáter javasolt kezdésnek. Vagy, lemész egy kick-box edzésre, és edzés végén már nem ezeken fogsz gondolkodni, mert kiverik belőled. És pár ilyen edzés után már mindjárt lesz önbizalmad. Utána el lehet menni edzőterembe, és szépen izmot építeni, vagy lefogyni. Ez a két kombináció megnyomja az önbizalom gombot keményen. Bár szerintem előbb pszichológushoz menj, mert az első edzés félidejében hazamennél.


Több kérdésre nem vagyok hajlandó válaszolni, mert itt a gyakorikérdéseken az önbizalomhiányosok oldalakon keresztül próbálnak minket meggyőzni arról, hogy ők mekkora lúzerek, és bármit írsz nekik, arra rákontráznak valami orbitális butasággal.


Úgy hogy menj el pszichológushoz, vagy sportolni/edzeni. Ez a két verzió van. Mind a kettő ad önbizalmat, csak máshogy.

2018. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.

-szemránckrém/kozmetikus

-menj el egy jó fodrászhoz, kérd ki a véleményét, hogy szerinte milyen haj állna neked a legjobban, mi illene hozzád, és vágass valami jó frizurát.

-nézelődj Pinteresten, és ha találsz olyan outfiteket amik tetszenek nézd meg a ruhadarabokat és próbálj hasonlókat venni, vagy ha van olyan ismerősöd akinek tetszik a stílusa kérj tőle segítséget vagy kérdezd meg hol vette a cuccait.

-ha jól fogsz kinézni, és adsz magadra, ez megváltozik, és lesz önbizalmad.

-a fogaiddal nem tudom mi a baj, de csináltasd meg, tömesd be, fogszabályzó, fogfehérítés, vagy ami kell.

-Az arcoddal mi a baj? Az kevés információ hogy csúnya :D ha a bőröddel van baj akkor kozmetikus, vagy vegyél rá valami krémeket. Ha az arcberendezéseddel van baj, azon igazából csak a haj és az öltözködés tud javítani, vagy ha nem állna hülyén akkor növessz borostát vagy valami.

A testeddel mi a baj? Járj edzőterembe, fogyj le, izmosodj, érted.

2018. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jönnek a ráncok maguktól majd ha öregszel csak várd ki.
2018. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊
2018. dec. 28. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki ráncos.


A hajadon könnyen segíthet egy fodrász.


A stílusodon javíthatsz könnyen, pinterest a legjobb megoldás tényleg.


Az önbizalmad javul, miután jobban nézel ki.


A fogaiddal mi a gond? Az egy drága mulatság tud lenni sajnos, átérzem. De ha nem rohadnak és állnak ki derékszögben, nem lehet velük túl nagy baj.


Mi az, hogy csúnya?

2018. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!