Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarom...

Mit tegyek ha nem akarom átvenni a csomagot amit rendeltem?

Figyelt kérdés
Lesz belőle bajom, ha nem megyek ki átvenni a csomagot?

2018. dec. 28. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eladó oldalának ÁSZF részét át kéne futni.
2018. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülyék miatt nincs már sok helyen utánvét. Miért nem lehet aludni egyet, mielött megnyomod azt a ki acott rendel gombot.
2018. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem akarod?

Lehetne benned annyi emberség hogy átvedd. Amúgy van lehetőség vissza küldeni.

2018. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy az elállási joggal még időben vagy e ha igen írj egy emailt hogy szeretnéd lemondani. Ha nem vagy időben akkor a csomagot visszapostázzák a feladónak.
2018. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha cég általában visszaadják a pénzt, ha magánszemély és utánvéttel veszed egy rakás pénzt veszít rajtad.

Aki meg így látatlanba ekézi hogy "hülyegyerek minek rendeltél" hadd meséljek.

November 22-én rendeltem egy csomagot külföldről. December 20-án, miután többször megnyugtattak hogy igen persze minden oké küldik, kaptam egy emailt, hogy a 21 rendelt termékből sok nincs raktáron, a többit küldik és itt van egy kedvezménykupon, köszi puszi. ez 3 termék volt, nem kérdezték meg kell-e az a 3 magában egy hónap múlva, ráadásul a kuponnal olcsóbb lett volna újrarendelni, mert ez a 3 pont teljes áron jött volna alapból, amit küldtek egy új rendelésbe tették bele. Persze azonnal írtam hogy légyszi akkor töröljék a rendelést, magamnak kuponnal újra rendelem. Válasz: bocs azt nem lehet törölni, majd ne vedd át. Ezen a ponton még nem volt feladva a postán, még csak feldolgozás alatt volt. Szóval nem veszem át.

D

2018. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha itt mindenki olyan rohadt okos akkor mutassátok már meg mit kellett volna csinálnom hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe?
2018. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!