Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 13 évesnek nem túl sok az...

Egy 13 évesnek nem túl sok az 55kg 168cm-hez?

Figyelt kérdés
Nem az én "adataim" hanem a testvéremé. Én 19 vagyok
2019. jan. 2. 13:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Sok???


Dehogy sok, pont jó, sőt nagyon vékony is. Vagyis én ennyi vagyok és nagyon vékony vagyok.


13 évesen meg 45-47 voltam ehhez a magassághoz.

2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor miért érdekel? Másrészt már 19 vagy, azért csak el tudod ezt dönteni....mi nem látjuk, nem tudjuk hogy néz ki meg ilyenek
2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21 leszek tavasszal és ugyanennyi vagyok, pontosan. Nekem még célom 2-3 kg mínusz. Attól függ a testvéreden, hogy oszlik el a súly. Én vékony vagyok, de a csipőmön van egy, kis uszógumi amit szeretnék eltüntetni.
2019. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne sok?

Ebben a korban még egy kis pocak is belefér, mert az ennyi idős “kiskamaszok” állandóan változnak és nőnek.

2019. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ennyi súlynál nincs "pocak". A másik, hogy azt sem tudjuk fiú vagy lány. De akkor is rendben van.


Egyébként tök rendben. Engem 16 évesen kezdett el basztatni a gyerekorvosom, amikor ennyi kg voltam, hogy ez pedig anorexia... Az a durva, hogy egy orvos se tudja, hogy mit jelent, nem ettem keveset és nem láttam magamat kövérnek. Most meg elmúltam 20 és muszáj sportoltam, mert olvadnak rám a kilók, narancsbőr stb. Elmúltak azok az idők.


Meg véletlen sem fogyóztasd, örülj neki, hogy normális a súlya.

2019. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vagyok ennyi, de szerintem már évek óta így van plusz minusz pár kiló (de inkább mínusz volt). Nem tartom magam nagyon soványnak, inkább teljesen átlagosnak, gondolom ez nála 13 évesen sincs nagyon másképp. Egyáltalán nem sok ekkora magassághoz ennyi kg.
2019. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!