Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy szőke hajú lány nem gyantáztatja a karjait?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl szembe tűnő, akkor nyilván nem zavarna engem!
2019. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm akit minden pihe zavar, engem pedig nem zavar ha nem fekete és nem olyan szőrös mint az enyém.

Ízlések és pofonok.

2019. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Nem szólok érte de sokkal szebb ha levan szedve.
2019. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szőke vagyok, szőrös a karom.

A Szalagavatónkra leszedtem a karomról is, életemben először. A párom szinte szívrohamot kapott és könyörgött, hogy ilyet többé ne csináljak, mert szörnyen természetellenes. Ha rajta múlna, a lábam is mindig szőrös lenne 😂

Szóval ízlések és pofonok...

2019. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Halálom!!!!


Meg amikor a nagylábujjak tetején is van pár szál...brrrr :(

2019. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szőrtelenítem a karomat,pedig eléggé sok van rajta. Nagyritkán,alkalmi jelleggel leborotválom,de tényleg csak ritkán. Amúgy a lábujjamról sem szedem le (az előző válaszra reagálva...:))) L.
2019. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gcspe válasza:
100%

sziasztok. én is elgondolkodtam egyszer rajta, de szerencse nem tettem meg. szerintem bunkóság elvárni a párodtól ilyet. nyilván hónaj, láb bajszi az más téma.

aki látott már növekvőben levő szört karon az tudja miről beszélek, ocsmány. milyen romantikus, amikor ööszebújsz a barátnőddel aztán tiszta szúros, süni az egy hete gyantázott karja...

2019. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!