Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem a Notino-ról,...

Rendeltem a Notino-ról, viszont silányabb minőségű parfüm jött a drogériákban kaphatóknál. Visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés

Kedvenc parfümöm az Antonio Banderas The Golden Secret.

Különböző drogériákban szoktam venni mindig. Szinte egész nap érezhető az illata amikor onnan veszem.

A héten gondoltam egyet, és rendeltem egy 200ml-s nagy kiszerelésüt, hogy fél évig kitartson. Árban is tökéletes volt (túl szép volt, hogy igaz legyen).


Ma kézhez is vettem, azonban miután kipróbáltam, észrevettem, hogy nem olyan intenzív az illata, valamint 2 óra hossza után kb. nem is érzem már.

És nem azért, mert hozzászokott az orrom, hiszen direkt másfél hónapig nem használtam egyáltalán ezt a fajta parfümöt. Ilyenkor 1 pici fújást is percekig érzek az eredetiből, ebből fújtam 4-5 fújást és alig éreztem valamit.

Teljesen más az állaga is a folyadéknak, amit fújok az üvegcséből. Száll mint egy sima spray. Míg az "eredetiek" sokkal sűrűbbek.


Járt már valaki így? Visszakapom a pénzem a 90 napos szabály alapján? A doboz és az üveg sértetlen, 4-5 fújás hiányzik csak belőle.



2019. jan. 10. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy amit kisebb kiszerelésben szoktál venni, nem EDP?

Mert ilyen nagy kiszerelésben inkább az EDT-k szoktak lenni, és azok olcsóbbak is, de kevésbé koncentráltak.


Egyébként visszaveszik a terméket, de a postaköltség téged terhel.

Körülbelül 2 hetet vesz igénybe, ameddig elbírálják a kérelmed, és visszautalják a pénzt.

2019. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a parfümöt mindenféle méretben csak EDT-ként lehet kapni. Még mikor kerestem akkor se találtam EDP-t.


Köszönöm a választ.

2019. jan. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!