Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem a Notino-ról, viszont silányabb minőségű parfüm jött a drogériákban kaphatóknál. Visszakapom a pénzem?

Kedvenc parfümöm az Antonio Banderas The Golden Secret.

Különböző drogériákban szoktam venni mindig. Szinte egész nap érezhető az illata amikor onnan veszem.

A héten gondoltam egyet, és rendeltem egy 200ml-s nagy kiszerelésüt, hogy fél évig kitartson. Árban is tökéletes volt (túl szép volt, hogy igaz legyen).

Ma kézhez is vettem, azonban miután kipróbáltam, észrevettem, hogy nem olyan intenzív az illata, valamint 2 óra hossza után kb. nem is érzem már.

És nem azért, mert hozzászokott az orrom, hiszen direkt másfél hónapig nem használtam egyáltalán ezt a fajta parfümöt. Ilyenkor 1 pici fújást is percekig érzek az eredetiből, ebből fújtam 4-5 fújást és alig éreztem valamit.

Teljesen más az állaga is a folyadéknak, amit fújok az üvegcséből. Száll mint egy sima spray. Míg az "eredetiek" sokkal sűrűbbek.

Járt már valaki így? Visszakapom a pénzem a 90 napos szabály alapján? A doboz és az üveg sértetlen, 4-5 fújás hiányzik csak belőle.

Keress kérdéseket hasonló témákban: minőség, garancia, pénz, parfüm

jan. 10. 16:02  Privát üzenet  

A válasz

Biztos, hogy amit kisebb kiszerelésben szoktál venni, nem EDP?

Mert ilyen nagy kiszerelésben inkább az EDT-k szoktak lenni, és azok olcsóbbak is, de kevésbé koncentráltak.

Egyébként visszaveszik a terméket, de a postaköltség téged terhel.

Körülbelül 2 hetet vesz igénybe, ameddig elbírálják a kérelmed, és visszautalják a pénzt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 10. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, ezt a parfümöt mindenféle méretben csak EDT-ként lehet kapni. Még mikor kerestem akkor se találtam EDP-t.

Köszönöm a választ.

# 2/2Időpont jan. 10. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kapható mar itthon, drogériákban Shawn Mendes parfüm?
Hugo Boss parfüm mennyibe kerül a drogériákban?
A kínai boltokban kapható parfümök ugyanazok, mint amiket a drogériákban lehet kapni?
Katy Perry Parfümjét lehet kapni drogériákban? Ha igen hol/és mennyiért?
Mely drogériákban vagy bevásárlóközpontban kapható fehér Diesel férfi parfüm?
Az új Lady Gaga parfüm mikor lesz az itthoni parfümériákban, drogériákban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!