Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Westend Fetish Tattoo piercing...

Westend Fetish Tattoo piercing árak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Fetish Tattoo-nál mennyibe kerülnek a piercingek?

Sajnos az oldalukon nem találtam erről infót.

Előre is köszi!



2019. jan. 10. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni konkrétan ebben nem tudok, viszont szerintem írj rájuk pl. facebookon. Sok fajta piercing van, szóval szerintem így a legkönnyebb megtudakolni. :)


Én is anno jó pár piercingesre ráírtam annak idején, hogy mennyibe kerül ez meg az.. Szóval szerintem így a legkönnyebb megtudakolni. De szerintem a legtöbb helyen az árak hasonlóak, szóval az is jó kiindulási alap, ha más oldalon megnézed, hogy átlagban mi mennyibe kerül. :)


* bocsi, hogy nem tudtam konkrétan segíteni *

2019. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikre emlékszem és amiket nekem szúrtak ott nemrég ( az árba benne van az orvosi fém piercing ) :


Szemöldök : 5000 Ft


Cheek : 5000/ db, páros piercing


Mellbimbó: 6000 / db, páros ez is ( ha úgy kéred de persze mindenki maga dönti el )


Sima nyelv: 5000 Ft


Általában 5 és 6 ezer közt vannak az árak mindenhol vagy kicsit drágábbak, szerintem a Fetish még olcsóbb is. De a biztonság kedvéért írj rájuk Facebookon, vagy hívd őket fel, ahogy első is írta :) A Tattoo- ba semmiképp ne menj, lehúzósak, és rosszabbul is dolgoznak. Ott max ékszert éri meg venni.

2019. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!:)


Ui.: Sajnos, nem sajnos, de voltam már a Tattoo-nál, tényleg nem a legjobb...Bár ott csak egy helix-et csináltattam, azzal végül is nincs bajom. A Fetish a harmadik hely lesz már, remélem beválik 😅

2019. jan. 16. 00:09
 4/4 anonim válasza:

Az industrial 6ezer forint volt :)

Ajanlom oket, nagyon ugyesek!

2019. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!