Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort ajánlanátok...

Milyen epilátort ajánlanátok kezdésnek?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam, sosem próbáltam semmi mást. Intim részekre nem kell, attól nagyon félek. Max. 10ezret szeretnék rá költeni, de fontos, hogy jó minőségű és sokáig használható legyen!

Mennyire fáj és érdemes-e borotválás helyett epilálni?

Köszi előre is!

18/L



2019. jan. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni és ha birja a bőröd akkor érdemes. Nekem sajnos nem igazán,de ennek ellenére azért néha használom. Nekem egy régi braun van,hozzá nagyon erős szőröm,de tökéletesen leszedi. Gondolom az újak még jobbak.
2019. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van és nagyon szeretem. Igen érdemes, nagyjábol egy hónapot kibír persze ez egyén függő lehet másnak gyakrabban kell, de biztos, hogy jobb, mint a borotva. Egy idő után pedig ritkulni is fog a szőr.

2019. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mimdenképp próbáld ki az epilálást én soha nem borotváltam vagy gyantáztam azzal kezdtem és nem fogok hazudni az elején fáj ha még nem szokott hozzá a bőröd de nekem már nem fáj( lábamon hóbaljamom és a bikinivonalon is használom de máshol nem)am én panasonuvot használok és szeretem
2019. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolo vagyok csak elirtam a markat Panasonic

[link]

2019. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Feltétlen kipróbálom, mert már nagyon utálom, hogy pár naponta újra kell borotválni...
2019. jan. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!