Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, tieteket zavar ha a...

Fiúk, tieteket zavar ha a lánynak 1 foga kicsit csálén áll?

Figyelt kérdés

Emiatt félek ismerkedni. Fogszabihoz húzni kéne, úgy lenne hely neki. Viszont a többi fogam sorban áll mint a gyöngy és fehérek is. A bal 2. felső kicsit rá van hajolva az 1.re. A többi szép. Fiúk titeket ez zavar?

18 éves lány


2019. jan. 14. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem az ostobaság zavar.
2019. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem úgy néz ki, mintha szenes lapáttal hányták vóna be akkor nem baj. Nyugi😀
2019. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mansour ***** válasza:
Általában nem, sőt ez még kifejezetten vonzó is tud lenni. Persze van olyan is, amikor nem az. Ha küldenél róla képet, megmondanám őszintén.
2019. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyet a fiúk észre se vesznek. nekem van elől egy fogam, ami tömve volt 1000 éve és kicsit azóta megsárgult a tömés. láthatóan más a színe, beszéd közben mindig látszik. egyszer említettem a barátomnak, hogy eléggé zavar, meg szeretném csináltatni. erre azt mondta, hogy nahát észre se vette (már legalább 1 éve együtt voltunk akkor). ezután ő kezdett panaszkodni, hogy elől az egyik foga kicsit rálóg a másikra, és hogy ez mennyire zavarja. mondtam neki, hogy szerintem meg nagyon cuki és én imádom.
2019. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem
2019. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is fogszabis vagyok (hál istennek ez az év és végre szépek lesznek a fogaim.) bevallom az őszintét hogy engem nem zavarna. Én azért csinálom/csináltam ezt végig hogy önmagam szeressem és merjek az lenni aki vagyok,legyen önbizalmam mert régen igenis magamra nyomtam a bélyeget hogy nem nézek ki jól és az embernek látszik a kisugárzás. Szóval a legfontosabb az hogy te hogy érzed magad a fogaiddal kapcsolatban. Semmi más nem számít.. Kisugárzás! :) 21/F
2019. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 fog kicsit ferdébb, akár szexi is lehet
2019. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!