Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket, ha a fiú 19 évesen csak 162 centi és babaarcú?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye lenne nálatok egy ilyen fiúnak,aki ez miatt önbizalomhiányos is?

2019. jan. 9. 17:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
11%
Privátban tudsz képet küldeni az arcodrol?
2019. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Bocs,de nem

A lényeg hogy arcra úgy nézek ki,mint egy 14 éves.

2019. jan. 9. 17:20
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
A babaarc tetszik. Viszont 175 cm vagyok 😊 de nyugi, sok alacsonyabb lány van.
2019. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%

Igen én pl. 161 cm vagyok engem nem zavarna a magassagod,az arcod talán mert gyereknek gondolnak ,de lehet nem ,hisz nem látlak ....

Képet senkinek se küldj ,arra itt nincs garancia !!

Amm,viszont 16 éves lány vagyok és max egy 19evessel jönnek össze .

De azt nem ismerkedés/ társkeresés céljából írtam csak a kérdésedre válaszoltam .

Ja,és privit se kerek ,már eléggé unom őket ,köszike ....


16/L

2019. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem eléggé zavarna. Bocsesz 😅
2019. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavarna, csak valószínűleg nem venném észre 180cm magasan:D
2019. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Engem egyáltalán nem zavarna :D aranyos lehetsz!
2019. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős tesó, én 18/F vagyok és szintén olyan 163 cm :D Soha nem volt még barátnőm, na vajon miért? A lányok nem szimpatizálnak velem és a magasságommal sajnos :(
2019. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Amelyik fiú a magassága miatt sajnáltatja magát, elárulom:

Egy 157 centi magas, 16 éves lány vagyok. Eddig összesen 3 barátom volt. Ebből az egyik velem egymagas (talán egy kicsit alacsonyabb), a másik 163-5 centi magas volt. Olyan nincs hogy csak a magasság miatt elküld valaki. Aki mégis ilyen lányba akad bele, rossz helyen próbálkozik. És kedves kérdező, hogy neked is válaszoljak, nekem bejön a babaarc, az egyik régi crushomnak ez volt a beceneve mert akkor 17 éves létére tényleg babaarca volt, én mégis első látásra beleszerettem, csak nem tudott róla senki. Az emiatt való önbizalomhiányon pedig lehet dolgozni, és érdemes is. A legtöbb normális lánynak semmi baja se azzal ha alacsony vagy, se azzal ha babaarcú, viszont ha nem vagy képes férfias lenni mert önbizalomhiányos vagy, az taszító lehet, mert megjelenik a kisugárzásodban.

2019. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
bizti aranyos vagy, sok mindenkinek bejössz sztem
2019. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!