Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mar lassan 1honapja at lyukasz...

Rietta099 kérdése:

Mar lassan 1honapja at lyukasztottak a fulemet mikorra kellene begyogyulnia?

Figyelt kérdés

De nem akarok gyogyulni faj meg mindig...

Ha kiveszem a fulbevalot mara akkor be forr?



2019. jan. 15. 11:05
 1/7 anonim válasza:
Ha ki veszed a fülbevalót akkor be fog forrni borogasad kamilla teával
2019. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom de mennyi idore ra forr be??

Most is ugy megvannak dagadva a fuleim..Nem is ertem kamillazom is es meg orvosi alkohollal is kenem..

2019. jan. 15. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen fulbevalo van benne, hova szurtak? szurtak vagy lottek?


- lott lyuk lassabban gyugyul, mint a szurt

- porcban akar fel ev is lehet a gyogyulas, a fulcimpan hamar rendbe kene jonnie, nagyon max. 3-4 het

- lehet nem birja a fuled az ekszer anyagat, a muanyagot sokan, az acelt szinten sokan nem birjak, az orvosi acel sem biztos, hogy bevalik, a titan ekszerrel gyogyul a leghamarabb, meg persze az arany/ezust

2019. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima, még cimpába szúrt is elhúzódott, vagy 2 hónap volt, mire teljesen "lenyugodott", de ilyen durván gyulladt sosem volt, szerintem keress fel egy orvost.
2019. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyomtam mar belolle ki gennyt is ..igy be van kemenyedve a fulcimpam ...

Lott lyuk..

De most nincs benne fulbevalo kiszedttem

2019. jan. 16. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hétig nem volt szabad kivennem, minden nap kétszer kellett alkohollal kenni, olyankor megforgatni, és máskor is, amikor csak eszembe jutott forgatni.

Arany, vagy ezüst fülbevaló belövését vállalták csak, gondolom ez most is így van.

Az a tapasztalatom, hogy ha ilyen állapotban kiveszem, akkor utána mindig "beforr" egy kicsit, nehezebb, és fáj visszatenni. Ha még egyáltalán be se gyógyult a lövés óta, akkor sanszos, hogy most, hogy kivetted be fog forrni. Viszont mivel a keményedés, és a gyulladás semmiképpen sem jó, valamit mindenképp csinálni kell, én gyógyszerésznek mutattam volna meg.

2019. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elmult kentem alkohollal es kenocsel nehha kamillaval is ...

Nem forrt be😊

2019. jan. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!