Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha Shein-ről rendelek kell...

Ha Shein-ről rendelek kell vám-ot fizetnem?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni a Shein nevű oldalról ruhákat mert nagyoj jó árak vannak, és szerintem olyan 20-30 ezer Ft-ért vásárolnék. Az lenne a kérdésem hogy a csomag után kell e majd vámot vagy valamit fizetnem? Mert nem igazán örülnék ha egy 30 ezres csomag után még kéne fizetnem egy tizest.
2019. jan. 15. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Elviekben egy 20-30 ezres Kínából érkező csomagot kőkeményen megvámolnak (a vámhatár eu-n kívülről jövő csomagnál 22 euró). A kínaiak viszont vannak olyan kedvesek hogy eleve olcsóbb összeget szoktak feltüntetni a csomagon hogy ne akadjon fent senkinek. Ha tutira akarsz menni, a rendelésnél a message részben nyugodtan írd meg nekik angolul hogy légyszi olcsóbbat írjanak rá hogy ne kelljen ráfizetned. Én mindig odaírom a biztonság kedvéért, eddig sosem volt probléma. De mondom alapból bőven 20 USD alattit szoktak ráírni mert tudják hogy sok országban magas a vám, ők meg abból semmit nem kapnak tehát nekik sem érdekük hogy leverje rajtad a magyar állam.
2019. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az elso ir. En 15.000ert rendeltem es nem volt vamolva
2019. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!