Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire undorító?

Miért vagyok ennyire undorító?

Figyelt kérdés

Tiszta szoros vagyok mindenhol.

Az arcomon is sötét szőrszalak vannak pedig lány vagyok.

A szemöldököm is összeér de azt szedem.

De viszonylag hamar visszano és idegesít.

Barnasabb a borom és sötét a hajam(nem fekete csak sötét barna)

Nem vagyok roma,a csaladban senki sem az.

Az anyukamnak és a tesoimnak feherebb a bore.Az apukamnak és a nagyimnak volt ilyen a bore inkabb.

Az anyajegyemen is szőr nő.

Undorítónak érzem magam és gatol engem abban hogy bárkivel is közelebbi kapcsolatba keruljek.

Pedig most megyek gimibe...

Nem lesznek igy barátaim és a fiúkat már rég elfelejthetem...

Tudtok vmi jó tanácsot h hogyan tüntessem el a szoroket?



2019. jan. 16. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és ne nevessetek ki de a fenekem is szőrös...
2019. jan. 16. 20:48
 2/12 devid1987 válasza:
31%
Ez nem undorító dolog.vannak különböző terápiás lehetőségek, krémek stb.a fiúkról pedig ne mondj le,mert vannak akik vak és fél lábú nőkért bármit megtennenek.
2019. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szemöldök részeket gyantáztasd ,tartósabb sokkal. Szerintem beszélj erről Anyukáddal, vegyetek egy jó szőrtelenítő krémet esetleg, vagy ha engedi akkor mindenféleképpen gyantáztass, ahol csak lehet :) Nekem például sokkal ritkábbak lettek a szőrszálak
2019. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Lézeres szőrtelenítés.

De van valami más fénnyel működő kezelés is.

2019. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Ez hülyeség, attól még lehetsz egy helyes kedves lány hidd el :) Én nem a külsőre megyek, de nekem nem tűnik kicsit se visszataszítónak amit leírtál. Ha valaki a párkapcsoaltot elfelejtheti az én vagyok (nem vagyok lány amúgy!)

Egyedül az arcszőrzet lehet enyhén zavaró, de igazából el tudod tűntetni. Biztos te is nagyon szép vagy, ameddig nem olyan magamutogató lány vagy mint a legtöbb, addig nem lehetsz csúnya hidd el!

2019. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mind lehet javítani. A szőretelenítő krémeket én nem ajànlom! Csak gondoljunk bele, hogy milyen anyagok vannak benne ami a szőr keratinjàt feloldja. És nem csak a szőrét fogja,hanem a bőrt is.

Én ajánlom hogy keress fel egy kozmetikust! Nem kell szégyenlősködnöd se, hisz azért van hogy segítsen!

Egy idő után kopni is fog a szőrzet.

Idővel ellesheted a technikàjàt és magadnak is megfogod tudni csinálni.

És én a helyedben jobban utàna nèznék a dolgoknak, hogy a hormonokkal minden rendben van e. Lehet csomo beteség szövődménye.pl: Pcos

2019. jan. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

6-os jól is mondja, ezt írtam le csak privátba :)

Csak nehogy a kozmetikusnál körmöt is meg ilyen hülyeségeket tetess fel az már tényleg annyira rossz lenne mint amit te most képzelsz magadról. Maradj természetes és ne szégyelld magad

2019. jan. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen típusú lányt, csoporttársam, neki fekete szőrös a karjai, lábai, háta, álla, bajusza stb, mondta hogy őt nagyon zavarja de eddig egyik szőrtelenítési módszer sem jött be neki, (lézeresen nem volt), viszont egy nagyon helyes srác a párja, és bulikban is felkelti a fiúk figyelmét pedig arcra és alakra is átlagos. Ezenkívül egy nagyon nyitott és jó humorú személyiség szóval fel se tűnik hogy szőrösebb az átlagnál.


Ezzel csak annyit akartam hogy nem vagy a szőr miatt rosszabb mint más, nyiss ugyanúgy mások felé mert nem szabad hogy ez határozzon meg téged és az egész életedet. Ettől lesznek barátaid és lesz párod is, csak ne görcsölj rá.

Idővel pedig rájössz majd hogy melyik szőrtelenítési módszer válik be nálad.


21L

2019. jan. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Akkor most közlöm veled, hogy ez teljesen normális, hogy szőrös a feneked, nagyon sok lány feneke szőrös, köztük az enyém is. Ha kedvem van leszedem, ha nincs kedvem, nem. Nekem is nő pár szál szőr az arcomon, régóta húzkodom, gyengültek azóta.

A szemöldök miatt ne aggódj, kezdenek rájönni az emberek, hogy a dús szemöldök ugyanolyan szép tud lenni, mint a szedett, és egyre jobban kezd elterjedni a természetesség. Te se dőlj be az értelmetlen normáknak. Nekünk, nőknek pont ugyanúgy nő a szőrünk, mint a férfiaknak, ez a világ egyik legtermészetesebb dolga. Nehogy már szégyenkeznünk kelljen miatta. Ha szedni szeretnéd, úgy szedd, ahogy neked jó, és ne aggódj miatta.

Nézd meg Frida Kahlot, milyen méltósággal viselte az összenőtt szemöldököt, ez a lány pedig konkrétan a szemöldöke miatt lett híres, most fotómodell, szerintem nagyon szép, és különleges.

[link]

2019. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dávid86 ***** válasza:

Szia!

Ha 18 évesen is ezt fogod gondolni, akkor keresd fel Budán az elektrolízises kezelést. Végleg hatásos.

2019. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!