Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom magam ocsmánynak...

Miért látom magam ocsmánynak az ilyen okostelefonnal kirándulásokon, összejöveteleken készült képeken, mikor tükörben egész normálisan festek?

Figyelt kérdés

Komolyan mint valami vízfejű zombi.

Élőben nem mondom, hogy egy nagy szám vagyok de azért legalább két fokkal lekörözöm az ördögöt, nem volt aki csúfolt a külsőmért, biztos átlagos.

Tükörben ha messzebb állok akkor viszonylag arányos mindenem, nincs vele gond.

De ezek a telefonok és kisteljesítményű fényképezők..huuh..szörnyűséget művelnek a fejemmel, mintha nem én lennék konkrétan. Aránytalan, aszimmetrikus, hideg, nyomi..

Általában ki is törlöm a retekbe, hogy lehet ezzel együtt élni?


2019. jan. 19. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok maradi, de fel nem fogom, hogy a kirándulásokon miért a képek meg az internetes megjelenés a lényeges? Miért nem lehet inkább élvezni a jó időt, az ismeretlen helyet, a jó társaságot? És akiknek felrakod a képet, azok elvileg élőben tudják milyen vagy nem mindegy hogy nézel ki egy retkes képen? Ezen felesleges rinyálni!
2019. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Tükrözött kép az arcodról sem adja vissza a valóságot, se a telefonnal készített.

Hogy az emberek miért preferálják jobban a tükrözött képüket arról iszonyat sok cikket meg videót találsz a neten. Engem nem érdekelt eléggé, hogy elolvassam.

2019. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
léteznek online selfie tanfolyamok. Ha nem valami ezeréves kamerával akarsz fotózkodni, akkor már nem lesz szörnyű a kép, mint régen. Tudni kell hogy kell a képet csinálni, gyakorolni melyik az előnyös beállítás. HA másképp nem megy megkérsz valakit, hogy csináljon képet.
2019. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval ja, soha sehova nem kerülnek fel képek rólam, nem erről van szó.


Ha nem veszed figyelembe a tükrözött képeidet akkor mégis, hogyan van róla fogalmad, hogy milyen vagy?

Ez érdekelne kicsit bővebben. Ha az engem körülvevő emberek megnyilvánulásaiból, a társaságokban betöltött szerepemből, a mondandómat követő figyelemből meg az emberi kapcsolataim tartalmasságából következtetek egy külsőt magamnak akkor egy csodás ember vagyok,ha a tükröt meg az ellenkező neműek szemeit nézem akkor átlagos,ha meg a képeket akkor zombi.

Hogy van ez?

2019. jan. 19. 18:14
 5/8 A kérdező kommentje:
meg nem is a szelfivel van gond..abban egész jó a telefonom de nem sokat használom
2019. jan. 19. 18:17
 6/8 anonim válasza:
65%

Azért mert a telefonokban nagylátószögű "objektiv" van, ami "torzit".

Nem te vagy érte a hibás. Ez csak fizika.

2019. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tükör és a telefon (ez ráadásul nagylátószög, ami nem is portéra van kitalálva) képalkotása teljesen más.
2019. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tükör nem elég ????
2019. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!