Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek is van kedvenc üzletete...

Nektek is van kedvenc üzletetek, ahova folyton jártok? Ugye nem lettem vásárlásfüggő? : ) )

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Több mint fél éve lett egy munkahelyem az egyetem mellett.

Addig csak tanultam, szüleim tartottak el, esetleg egy-egy eseményre kapott ajdándék-pénzből gazdálgodtam.

Szóval többnyire turkálóból vásásroltam ruhákat, csak ünnepekre kaptam újakat. Örültem, ha találtam pár tök jó állapotban levő divatos darabot.

Most, hogy van saját keresetem, és a megélhetés sem olyan húde drága, van megtakaritásom, a fizunak egy részét elteszem és próbálok nem nyúlni hozzá, amig nem fontos.

A másik részéből "élek'' amúgy, kaját és számlákat fizetek és próbálom úgy beosztani, hogy valami ruhadarabot is tudjak venni magamnak.


Olyan fura, de nagyon jó érzés, hogy végre én is válogathatok a ruhák közt és meg is vehetem magamnak, hogy folyton ott a kisértés, hogy vegyek valamit.

Azért próbálom tartani azt, hogy amiből már van, azt nem veszek feleslegesen pl kék farmert, vagy egyszinü blúzt, hanem valami különlegeset próbálok.

Nemrég nyilt a közelben egy üzlet,nem márkás, plázás árakon vannak a cuccok, de mégis jó minőségüek és divatosak. Azóta teljesen izgatott vagyok ha rá gondolok és jön, hogy hetente benézzek.

Egyszerüen maga az üzlet felépitése is tetszik, a ruhák elrendezése, illat, berendezés, szóval az egész úgy ahogy van megfogott. Nem tudom ti éreztetek-e már hasonlót:))


Félek, nehogy túl essek a ló túloldalára és függő legyek, de nem akarom azt érezni többet, hogy 'nincs mit felvegyek'. Ti hogyan tartjátok a határt?


2019. jan. 25. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Igen van a spár!


Ha kifogyok valamiből mindég ott kötök ki.


F/42

2019. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
96%

Nekem is így volt, amikor már fogytak a tárgyaim és többet tudtam dolgozni, maradt pénzem ilyen "luxus" dolgokra is, hogy jobb ruha-cipő. Csak én elsősorban rendeltem, mert amilyen ruhákat hordok, azok nem kaphatók boltban. Szóval egy év alatt kb. megvettem mindent amiért addig csak a nyálamat csorgattam a gép előtt. Nekem gyerek és kamaszkoromban sem volt egyetlen épkézláb ruhám, így pláne úgy éreztem, hogy ez nekem most "jár".

Ilyen kedvenc üzletem is volt, csak sajnos már bezárt. Egy kisebb Háda volt, ahol meglepő gyakorisággal lehetett darkos ruhákat túrni potom pénzért. Még vadiúj Martens bakit is vettem onnan 3 ezer ft-ért (amúgy 30 fölött van). Na oda tényleg mentem minden árucserekor, bár nem mindig találtam jót. Mióta az nincs, nem is járkálok nézelődni se, néhányszor próbáltam de a legtöbb üzlet csalódást okoz. Én azt mondom, hogy amit most csinálsz az tök normális, és mivel tudod is hogy mire van/nincs szükséged, nem fogsz átesni a túloldalra. Később ha már megszoktad hogy van pénzed, le fog csengeni, nekem is kb. egy évig tartott ez.

2019. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bezony, a mindennapi Aldi. Szinte már beteg vagyok, ha nem mehetek...
2019. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog, ugyanígy voltam, mikor lett végre sajat keresetem. Sajnos nemrég, mikor jobb melóm lett és megugrott a fizetésem is megint rámtört, csak drágább cuccokkal, de mostanában kezdek leállni.
2019. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!