Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Neketek tetszik, ha...

Lányok! Neketek tetszik, ha egy fiúnak olyan barna szemei vannak, hogy azok már szinte feketék?

Figyelt kérdés
Anyának mogyoró szemszíne van, ami nekem nagyon tetszik és mindig is világosabb árnyalatú szemszínt szerettem volna. Még csak barnának se mondható, mert padtársam említette, hogy amikor beszélgetünk a szünetben egymás mellett, akkor próbálta keresni a szembogaram, de sehogy sem találta meg.

2019. jan. 26. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A fekete szemszín szexi.
2019. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%

Nekem a sötétbarna, már szinte fekete szem a gyengém (főleg ha hozzá egy barna haj társul). Szóval IGEN!

16/L

2019. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tetszik,az átlagos barna szem sem,a feketés barna meg főleg nem! Különbözőek vagyunk,ez csak egy szemszín,ettől még lehetsz szuper srác! :)
2019. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem mindenki tart igényt arra, hogy szúrós apró kis pöttyöket nézegethessen halovány szemek közepén. 8-ból 7 milliárd embernél amúgy is ez a sötétbarna a norma, szóval lesz rád kereslet, attól ne félj.
2019. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít a szemszín, nem az a lényeg. De hogy a kerdésre is válaszoljak: igen főleg ha fekete hajad van hozzá, de fehér bőröd, mert ez viszonylag ritkább. De a jó külső nem ezen múlik, az meg hogy szimpatikus vagy-e alapból nem a jó külsőn múlik.
2019. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, fehér bőröm van és nagyon sötét barna hajam :D. A jellemmel szerintem nincs probléma, csak sz@rul éreztem, hogy több helyen olvastam, hogy mennyire nem tetszik az embereknek a fekete szem. De úgy látszik vannak kivételek
2019. jan. 26. 23:57
 7/10 anonim válasza:

Nekem is tetszik, ez az ideálom igazából, sötétbarna szem, sötétbarna haj, és hozzá kissé barnás bőr. Semmi baj nincs a szemszíneddel. :)

16/L

2019. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is nagyon tetszik a szinte fekete szem, amennyiben a bőr fehér hozzá.
2019. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen az nagyon szép, ha már szinte fekete az írisz és egybeolvad a pupillával. Attól (számomra) optikailag nagyobbnak tűnik a szem.

Mondjuk én a kávé, vagy étcsoki árnyalatú barna szemért is odavagyok😍

2019. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én lányomnak is ilyen és szerintem nagyon szép, különleges.


Amúgy meg ennek csak az első benyomásnál van jelentősége, utána mindegy a szemszín.

2019. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!