Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szőke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szőke kék szemű lányok többségének a barna szemű sötét barna hajú pasi tetszik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora marhaság, tök nagy általánosítás!
2015. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De igaz!:)
2015. júl. 31. 23:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a Te kiszemelted szőke, kék szemű, és Te nem barna hajú, szemű pasi vagy, ezért látod így.
2015. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Barna hajam kékeszöld szemem van. Hosszú a sztori.. De az a lényeg ,hogy szőke hajú kék szemű lányok barna szemű barna hajú pasikkal van mind! Egy olyat nem láttam aki kék szemű pasival lett volna.. És ezt nem értem.
2015. júl. 31. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Bele ne halj!
2015. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Én csak egy kérdést tetfem fel,de muszály egyből piszkálódni! Grat!:) De azért ment a +
2015. júl. 31. 23:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem haj/szemszin,hanem ember fuggo.Nekem barna hajam es szemem van es a barna haju (szem mindegy) fiuk tetszenek.

Lehet,hogy igy van a kornyezetedben,de ez tulsagosan nagy altalanositas.

2015. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Halloween Boszi ***** válasza:
Nekem egy volt osztálytársam arról regélt pár hónapja, hogy a kék szemű srácok mind és mindig megcsalják a barátnőjüket. Persze oltári nagy baromság, de lehet, innen fúj a szél. :'D
2015. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon sok ellenpéldát láttam már, úgyhogy ne aggódj...:D
2015. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szőke hajam és kék szemem van és nem számít külön a haj-, külön a szemszín, az összkép a fontos.:D
2015. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!