Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülműtét SZTK alapon?

Fülműtét SZTK alapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, és nagyon durván eláll az egyik fülem. Iszonyatosan zavar, mert kiengedett hajnál is látszik...

Szeretném megműtetni, és ahogy utánaolvastam, 18 éves korig SZTK alapon ingyen megcsinálják, ha ez belső gátlásokat okoz, és pszichológiailag rossz kihatása van rám.

Valakinek esetleg volt ilyen műtéte? Ha igen, hogyan kezdjem el ezt “intézni”?

Előre is köszönöm



2019. jan. 29. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos dolgokat olvastam erről: úgy tudom, hogy csak 14 éves korig állja az OEP. De lehet, hogy tévedek. Nekem 34 évesen volt, természetesen már önköltségen (magánorvosnál). Mindkét fülem érintett volt.


Hogyan kezd el intézni? Menj el a háziorvosodhoz, ott kiderül, mi a hatályos jogszabály. Ha OK, akkor adnak beutalót a megfelelő helyre, innentől már tudni fogod, mikor hova kell menned.


Arra azonban számíts, hogy mivel még nem vagy 18 éves, a műtéthez szülői beleegyezés szükséges.

2019. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!