Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hólyag szerű dudor nőtt a...

Hólyag szerű dudor nőtt a daith piercingemnél, mit tegyek? Magától elmúlik?

Figyelt kérdés
2 hete szúrattam, másfél hétig kezeltem, és úgy tűnt, hogy a napi tisztogatáson kívül nem kíván több figyelmet. Szerintem egyszer hozzá nyúltam koszos kézzel, és úgy jött ki ez a gumó....2 napja jött ki, azóta kamillázom, Betadineval és Tetrán kenőccsel kezelem, azóta még semmi, de gondolom kell neki idő. Fájni nem fáj, tudok azon az oldalon aludni. Menjek vissza vele a szalonba, vagy egy hétig kezeljem, hogy változik e? Azt olvastam, hogy nem kéne kivenni az ékszert, meg nem akarom, mert annyira szeretem magamon...Akinek volt már ilyen elmúlt, vagy ez már ne adj isten vadhús lenne?...

2019. jan. 31. 21:49
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Valszeg vadhús. Gyógyszertárban vegyél hidrogén-peroxidot és azzal kezelgesd, elmúlik majd.
2019. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:)
2019. jan. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!