Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Roaccutan/Inerta a miteszereke...

Roaccutan/Inerta a miteszereket is eltávolítja?

Figyelt kérdés
Már a kezelés vége felé járok, es a pattanásaim nagyrészt egesz jól eltűntek. De van pár igen nagy miteszerem? El fognak tűnni, vagy majd kozmetikushoz kéne forduljak?
2019. febr. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen lepucolja az arcod, csak idő kell neki.

Meg a májadat is úgy tönkrevágja, hogy majd 20 év múlva nem fogod tudni, miért jársz orvosról orvosra. :(

2019. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És is a kezelés végénél járok és meg mindig mitesszeres az arcom na meg már heges is, plusz még a pirosság sem tünt el :/
2019. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is roacuttant szedtem. A pattanásaim 75%-a eltűnt(hátamról szinte teljesen, pedig tele volt), de a miteszereimmel semmit sem csinált.
2019. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 4 hónapja szedem, de alig van már mitesszerem.

Hegek is kezdenek halványulni, pirosság is. Iszonyat csúnya volt az arcom, napi 30 mg-ot eszek meg.

2019. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lcsabi válasza:
Nekem jól leszedte, de sajna crohn beteg vagyok és begyullad tőle a vastagbél így le kellett állnom a szedésével. Megmaradt 2 doboz. Ha kell valakinek, akkor ingyen odaadom.
2019. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!