Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen ruhát (hanbok)?

Hol találok ilyen ruhát (hanbok)?

Figyelt kérdés

Ilyesmi hanbok-ot keresek : [link]

Van ennek valami speciális más neve? Esetleg nem hanbok-ként kéne keresnem? Mert mindenhol csak a sima hagyományos változatokat adja be.

Előre is köszi.



#ruha #népviselet #Korea #Hanbok #hagyományos ruha
2019. febr. 3. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már wish-en, ebay-en vagy hasonló oldalakon? Lehet, hogy ott találnál.
2019. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,végig néztem már az ilyen oldalakat,és sehol semmi._.
2019. febr. 8. 17:15
 3/4 anonim válasza:

Èrdekes! Én elsőre találtam infót a googleba, mert figalmam se volt mi ez hogy 'hanbok' kiadta koreai viseletek. Van jópár üzlet magyarországon is ahol ilyet árulnak a google szerint.

Hajrá kérdező! Böngéssz!

2019. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy a 'sima' hanbokot lehet kapni, de ez kicsit különbözik kinézetre, és pont azért kérdezem hogy tud-e valaki olyat ami a képen van.
2019. febr. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!