Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi annak a szőrtelenítő...

Mi annak a szőrtelenítő krémnek a neve, ami hosszas használat után, sosem nő vissza a szőr, avagy évekig nem fog?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam meg, de ja, van egy ilyen krém, ami szőrtelenít, és egy hosszas idő után, amikor használod, egyre ritkábban kell, és utána már egyáltalán nem kell, mert nem nő vissza a szőr?

Valahol láttam ilyet, van akinek fél év után kezdett újra szőrösödni valaki meg 1 év után se



#lány #nő kéz szörtelen
2019. febr. 4. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom,de nálam ezek a krémek sosem jöttek be pedig nincs erős szőrzetem.
2019. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na tisztázzuk a dolgokat. Végleges szőrtelenítés NEM létezik!

Szőrtelenítő krémről nem hallottam még ami tartós szőrtelenséget ígér, hiszen az nem távolítja el a szőrtüszőkből a szőrt, csak a bőr felszínén lévőket, azt sem úgy, mintha borotválnád (enyhén borostás marad)

Gyantától vagy epilátortól gyengülhet, kicsit ritkulhat a szőrzeted de ezeket is ismételned kell havonta legalább.

Az egyetlen módszer ami tartósabb, az a lézeres kezelés (kiégeti a szőrtüszőket ezért ritkul nagy mértékben a szőrzet). Ez nagyon sok időbe telik, de valóban kb fél évig nem lesz gondod, de ezalatt is folytatni kell a kezelést.

2019. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!