Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az embereket nem zavarja a...

Az embereket nem zavarja a kinézetük? Engem nagyon zavar, hogy a hasam nem igazán szép, és ez strandon nagyon kellemetlen tud lenni számomra. Nem az ott lévő emberek véleménye miatt, egyszerűen csak zavaró.

Figyelt kérdés
Ha valaki szeretné, tudok képet küldeni a hasamról, de maximális őszinteséget várok ez esetben.
2010. júl. 1. 00:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

El kell fogadni önmagunkat.

Sokszor nincs más választás.

De neked van. Ha elégedetlen vagy a hasaddal ezen könnyen lehet változtatni egy kis edzéssel.

2010. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Edzek, valamennyire látszik is.

ja egyébként 17f

2010. júl. 1. 00:49
 3/12 anonim ***** válasza:
muti muti
2010. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szivesen megnéznék egy képet,ha nem baj.
2010. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a hasad :)
2010. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én is megnézném azért lehet csak telátod úgy,tudod mindenki másképp látja magát mint amilyen...

ha téged nagyon zavar akkor tegyél ellene, utána biztos jobban érzed magad ha látsz magadon javulást.

2010. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért embere válogatja kinek mi a szép.. vagy nincs elvárás felé,nyomás a környezetből, ezért nem akar megfelelni a "magazinok-féle ideálnak". egyébként lehet zavarja őket néha, de nincs akaraterő tenni ellene. vagy van aki nem tud tenni ellene (hormonproblémák, vagy ha pl bőrhibája van, heg, betegség,stb)és bele kell nyugodjon (mertmondjuk egy plasztikai kezelést nemtud kifizetni,vagy nem oldhatja meg az sem)
2010. júl. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
najó, mutasd csak azt a hasat.. :)
2010. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokakat zavar a kinézetük, s sokakat nem. A strandon készült már jó pár titkos fénykép, hogy mi mindent be mernek vállalni az emberek.


Sokáig ezért nem jártam strandra, mert azt gondoltam, hogy én ugyan nem veszek bikinit, hogy néznék i én abban.

Aztán rájöttem, hogy nálam sokkal molettebbek, kevésbé előnyösebb fürdőruhát vesznek fel, s ha ők felmerik venni, akkor én egy előnyös bikinit miért nem? így az az évi 3 alkalom, amikor strandra megyek, belefér.


De ahogyan más is írta. El kell fogadnunk saját magunkat, vagy ha valami nem tetszik, változtatni kell rajta. Viszont ha már elfogadtad magad, akkor öltözz annak megfelelően, s ne hordj XS-es méretű ruhát, ha a te méreted L-es.

2010. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igyekszem tenni azért, hogy változzon, hogy ne így nézzen ki. Jó dolog, ha valaki el tudja magát fogadni olyannak, amilyen. Ez nekem nem megy, én csak küzdeni tudok azért, hogy másmilyen legyek.

Képeket küldöm azoknak akik kérték, de kérlek titeket ne olyanokat írjatok, hogy vannak nálad 1000x rosszabbak is, mert ezt tudom, látom magam körül is (sajnos).

2010. júl. 1. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!