Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iszonyatosan nagy a homlokom....

Iszonyatosan nagy a homlokom. Nagyon zavar. Fiúk! Titeket a nagy homlok a csajon mennyire zavar? Lehet attól még szép? . Van frufrum, de engem még ígyis zavar

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kb. olyan kérdés, hogy "fiúk mennyire zavar titeket, ha egy lány szeplős, vagy ha kiáll a füle?"


Ne agyalj ezen. Majd lesz valaki aki így fogad el, addig is próbáld meg te is elfogadni magad! :)


Biztos így is szép vagy


16L

2009. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

rnekem pl van egy lány akinek nagy a homloka és még frufruja van de ígyis tetszik szerintem szép:)

szóval ezis egyénfüggő hogy kinek mi tetszik

2009. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Igaz, én lány vagyok, és fiúk válaszát várod.. de nekem is nagy a homlokom, ezért frufrut vágattam. Hidd el, nem ezen múlik! Ettől még ugyanúgy lehetsz eszméletlen csinos, mint egy olyan csaj, akinek nem magas a homloka. Amúgy is... azt mondják, a frufrus csajok titokzatosabbnak, játékosabbnak tűnnek. :P Mindegy, hogy így van-e.. mi higgyük ezt! :D
2009. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de azért leirom a véleményem. Szerintem kifejezetten szép a nagy homlok :) Nézd meg Tyra Bankset is pl. [link]

21/L

2009. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs...lány vagyok,de én azt gondolom,hogy ez nem olyan zavaró:) Nekem is nagy a homlokom...és iszonyatosan utálom,hogy egész életemben volt/van frufrum...volt egy időszak amikor felcsatolva hordtam,volt akinek tetszett volt akinek nem.De aztán a fodrászom vágott nekem egy frankó frufrut és így jó.Bár amit az utolsó válaszoló írt elgondolkodtatott:) Nem szeretem annyira a frufrut...

14,5/L

2009. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén lány vagyok. Igen, a frufru (akár oldalfrufru) az alap a magas homloknál. Az enyém is magas, de nem az az übermagas mint mondjuk Malek Andrea színésznőnek, és még sohasem szólt meg senki ezért. Vizsont ismerek olyat, akinek meg túl alacsony homloka van, nahát az gáz. Ráadásul azt mondják, hogy a magas homlok arra utal, hogy a "tulajdonosa" intelligens. :)
2009. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is magas a homlokom. Még soha nem szóltak érte, de én látom, hogy másoké sokkal kisebb, ezért zavar...

Bár mostanában már megszoktam (úgysem lehet vele semmit sem csinálni). Sokszor úgy vagyok vele, hogy milyen jó lenne hátra copfozni az egészet, de nem merek úgy kimenni az utcára, csak itthon vagyok úgy.

Egyébként sokáig "teli" frufrum volt (olyan szemöldökig érő) aztán évekig oldalfrufrum, és most nyáron kezdtem el lenöveszteni. Mondjuk szerettem az oldalfrufrut, csak nekem göndörödik (illetve hullámosodik) a hajam, és nem szerettem, hogy minden reggel ki kellett vasalni a frufrut, vagy beszárítani, mert elaludtam meg ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy ha olyan volt az idő akkor kb kiléptem az ajtón és már nem úgy állt ahogy szerettem volna...Most már a szemem alá ér, ezért oldalra van tűzve egy hullámcsattal. És így sokkal kevesebb baj van vele.


Egyébként szerintem fogadd el, ezen ne agyalj, mert úgysem lehet rajta változtatni.

Egyébként sok sztárnak van magas homloka, és tudják viselni, nem olyan csúnya ez:

[link]

[link]

[link]

[link]


Látod, vannak egy páran ugyanilyen cipőben :))

2009. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...Mondjuk,nekem ezeknél nagyobb a homlokom...sajna..
2009. okt. 27. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
hmmm... levonva a következtetést az előzőekből neked kb. ilyen homlokod lehet : [link]
2010. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Erről az osztálytársam szavai jut eszembe : "Akkora a homlokod hogy b@szni lehetne rajta"
2011. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!