Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » K Beautybol tudnatok ajanlani...

K Beautybol tudnatok ajanlani bevallt BHA termeket, a fagyutermelest szeretnem redukalni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

THE SAEM CELL RENEW BIO MICRO PEEL SOFT GEL

Ez egy gél állagú bőrradír, de én pár percre az arcomon szoktam hagyni masszírozás előtt.

Én egyébként faggyú szabályozásra az ordinary niacinamide szérumát használom. Este is szoktam, de a legjobban sminkelés előtt szeretem felkenni, mert sokkal tartósabb tőle a smink, nem fényesedik át. Valamint folthalványító, bőrnyugtató hatása van, a pattanásokra is jó.

De még figyelmedbe ajánlanám az oh my brush nevű oldalt, mert ott rengeteg AHA, BHA termékről van átfogó vélemény írva. Kifejezetten a K-beautyval foglalkozó blog.

2019. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!