Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Help! Lush tégely visszavitele?

Help! Lush tégely visszavitele?

Figyelt kérdés

Most úgy néz ki összegyűlt 5 üres tégelyem, viszont számomra nem egyértelmű, hogy az összes tégelyre érvényes vagy pedig csak a feketékre (az arcpakolások dobozára)? Az átlátszókra is érvényes mint amiben pl a Santa's Belly tusfürdőzselé volt vagy erre nem vonatkozik?


Mielőtt valaki azt válaszolná, hogy sétáljak be a boltba és kérdezzem meg, nem vagyok pesti, holnap utazunk, az ügyfélszolgálat válaszára meg már nincs időm



2019. febr. 13. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy ezen azért rugózok ennyire, mert 5 üres fekete tégelyem van, egy átlátszó + 1 fekete a hűtőben amiben még van arcpakolás, viszont az egyik üresnek nem találom a tetejét (gondolom így nem veszik vissza) szóval ha a zselé tégelyét nem veszik vissza akkor csak 4 lesz nem 5...

Arra gondoltam ebben az esetben áttenném a cuccot az átlátszóba és akkor meglenne az öt fekete, de feleslegesen nem akarok macerálni

2019. febr. 13. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonatkozik mindegyikre.Van amelyikre rávan írva,hogy az adott logóval ellátott tégelyt kell visszavinni.
2019. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, azért fogalmazódott meg bennem a kérdés.

Amúgy az üzletben megkérdeztük, hogy az átlátszó tégelyt is vissza veszik e és azt mondták igen

2019. febr. 18. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Koszi,de pakolast is adnak erte?Mert elvileg az minden tegelyen flakonon rajta van,hogy atveszik,de csak amin a logo van arra van az is rairva,hogy ajandek pakolast adnak cserebe.
2019. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!