Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Mi a véleményetek egy...

Pasik! Mi a véleményetek egy nyelvpiercinges nőről?

Figyelt kérdés
Szexi, undorító vagy mindegy?
2019. febr. 13. 22:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha egyébként is tetszik a nő, akkor vonzó.
2019. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Kur.va jó érzés mikor cumizik, jobb, mint a natúr! Nállam +pont!
2019. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

2#-es nem mindenki érzi az alatt (aki igen annak picike a farka és nagyobb felületet érint a PC)


Igazából mindegy.

Az alig látható ékszereknél főleg lényegtelen, mert úgy is a női alkat, arc, kisugárzás, stílus, kommunikáció, mihez értés kelti fel az ember figyelmét első sorban.


Nekem is van. Akárki látta meg, az a tudat sokkolja őket, hogy a nyelven át lett szúrva egy tű.


Nálam főleg meglepődtek mik vannak nekem. Az aranyos elegáns titkárnős komoly, de kedves csajszi ruhája alatt tetoválás, nyelvébe pc, rengeteg művészeti ágon jeleskedek, s a barkácsolás is kézre áll.


Ez akkor tűnt fel, amikor rutinosan kezeltem a kölcsön kért fúrót és helyre hoztam a kanapét.


A színes egyéniség felkelti az emberek kíváncsiságát, de az nem egy ékszeren múlik.

2019. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Gusztustalan.
2019. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!