Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválkozás, szőrtelenítés!...

Borotválkozás, szőrtelenítés! Ismeri vagy használja valaki a Philips OneBlade QP2520/64 elektromos borotvát?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a kézi borotvát és nem is igazán bírja a bőröm. Hiába kenek rá bármilyen vackot van, hogy kipirosodik vagy kipattogok tőle. Nagyon érzékeny a bőröm. Ezért gondoltam, hogy ezt kikéne próbálni. Valakinek van esetleg bármilyen véleménye róla? Vagy borotválkozási tanácsa hogy ne pirosodjak, pattogjak ki? ( Wilkinson borotvát szoktam használni )

2019. febr. 17. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


4 éve borotválom fejem, múlt hét pénteken érkezett meg a OneBlade Face + Body-m. Gondoltam, ha már véglegesen nem tudok megszabadulni a hajamtól és a kopaszodás erőteljes nyomaitól, akkor legalább kényelmesebb legyen. Eddig 30-40 perceket töltöttem a fürdőbe (hajvágógép, borotválás, fürdés), a termék kipróbálásánál direkt állítottam stoppert, kemény 15 perc alatt kész voltam teljesen kész a 3 hetes hajammal és a szakállammal. Nem igényel semmilyen előkészítést, bármilyen hosszúságú hajra és szőrzetre alkalmazható, akár szárazon, nedvesen, habbal vagy anélkül. A kényelem oltárán mindössze annyit áldozok, hogy nem teljesen simára borotvál, hanem mintha 12 órás lenne, nagyon apró borostát hagy. Én 100%-ban elégedett vagyok vele és csak ajánlani tudom. Nincs bőrirritáció, nincs vágás, az anyajegyeken is ügyesen manőverezik és hihetetlen gyors, Wilkinson Hydro 5-ról váltottam. Próbáld ki, nem fogod megbánni!


25/F

2020. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!