Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire szép,...

Szerintetek mennyire szép, vonzó, mondható nőnek valaki ennyire vékonyan?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon beteg (epekő, erős bélgyulladás) vagyok, így 170 centihez csak 42 kiló vagyok. Diétáktól folyamatosan fogyok. Míg nem gyógyulok (ami messze van) meg csak fogyni fogok ez alá is. Iszonyatosan gusztustalannak tartom magam, hiába vagyok felnőtt, nem tartom magam nőnek mert anorexiásan vékony vagyok egy betegség miatt. Mindig is 42 kiló voltam de 2 év alatt iszonyatosan nehezen meghíztam 47 kilóra, amit sokan észrevettek megjegyezték ismerősök hogy sose néztem ki még ilyen jól, a barátommal is ekkor ismerkedtem meg. Most semmi mellem, csont és bőr vagyok, a szép nagy fenekem is már a múlté mivel az sincs. Legszívesebben megölném magam annyira gusztustalannak látom magam. Hajam nagyon sok kihullott és csúnya. Emberek közé is nagyon félek ilyen külsővel menni. Van barátom, aki félek, hogy ezután már nem fog hozzám vonzódni. Imádok sminkelni, otthon sokszor hobbiból sminkelgetem magam van mikor durvább sminkeket készítek de legszívesebben kidobnám az egész kollekciómat már mert azokkal együtt se látom magam már szépnek. Betegségem és az önbizalomhiány teljesen tönkretesz már.


Pszichológushoz járok és gyógyszert is szedek de nem érzem magam jobbam. Nem tudom magam így elfogadni.


Tudtok adni pár tanácsot esetleg az aki hasonló cipőben járt?



2019. febr. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál esetleg tápszereket inni? Bocsánat, ha igen, gondolom iszonyat sok mindent kipróbáltál már, de hátha mégse, és hátha mégis tudok picit segíteni ezzel az ötlettel. Háziorvosodnál is rákérdezhetsz, gyógyszertárban szerezhetőek be, és szerintem tudnál velük hízni :)

Jobbulást, kitartást a betegségedhez és tartsd észben hogy nemcsak a külső számít!

2019. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom mondani, hogy változtass a hozzáállásodon. A bátyám 188 centihez volt 60!!!! kg amikor nagyon beteg volt (Chron beteg), már fél lábbal a sírban volt gyakorlatilag mire hozzáértő orvos kezdte kezelni. Több nagy műtétet követően tud végre megint teljes életet élni, tudott végre hízni, most már jól van, tünetmentesen él, de ettől még nagyon figyelnie kell arra, hogy mit eszik, hogyan él.


Nem vagy egyedül és tudnod kell, hogy egyszer a végére jutsz majd ennek és jobb lesz. Én az írásodból azt látom, hogy csak belesüppedsz az önsajnálatba és önutálatba, holott ezerrel azon kellene lenned fejben is, hogy jobb lesz, meg fogsz gyógyulni.

2019. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam még sajnos nem derítették ki a bélgyulladást mi okozza.
2019. febr. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!