Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az arab stílusú...

Nektek tetszik az arab stílusú frizura, szakáll?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon

jó stílus, viszont az gáz, ha valaki emiatt szoláriumba járkál.



2019. febr. 22. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem!!
2019. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmilyen szakáll sem tetszik.

De látom, most minden második embernek van, akár jól áll neki, akár nem. A legbénább, akinek tök ritka, nem sűrű, és nem is nő meg rendesen.

2019. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is gáz, ha valakinek nem sűrű a szakálla, de ennek ellenére, mégis van az illetőnek. 😂
2019. febr. 22. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik. De szerintem azert, mert nekem maguk az arab fickok nem tetszenek, de ha ettol evonatkoztatok, az arcvonasaikhoz jol all. Szoval hasonlo karakteru ferfin mutathat jol, de ha valaki nem arab, azon lehet furcsan hatna.
2019. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az arab pasik alapvetően bejönnek, meg persze azok, akik alapvetően olyan típusok, hogy kicsit arabosan néznek ki, de aki csak próbálkozik, az nagyon ritkán (ha egyáltalán valaha) sül el jól.
2019. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fuuuu nagyon nagyon nem geeee
2019. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!