Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék Budapesten fa...

Hol tudnék Budapesten fa stílusú meg bőrszíjas ékszereket venni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen rendezvényen megjelennek kézművesek, ott biztos h találni fogsz, de mostanság láttam ilyeneket a nagyobb ruhaüzletekben is.


Arra tippelnék h tini fiú vagy, és ez esetben inkább azt ajánlanám hogy ne fektess be ilyenekbe, hamar rá fogsz unni, és nem is olyan tartósak, illetve nem való minden korúnak.

Keresgélj férfi ékszereket itt, sokkal jobbak, szebbek és szeretik a lányok. Bezzeg ha nem akarsz ilyen komolyan belevágni akkor megértem :D


[link]


Én gyűrűket, és karkötőket vettem innen, nagyon szeretem, és jó benyomást kelt mindenkinél.


Ha meg nem vagy tini és fiú se akk ignoráld a félrecsúszásomat xdd

2019. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia :-) Köszönöm a válaszod :-) Huszonéves lány vagyok egyébként :-D És legjobban ezeket a stílusú ékszereket szeretem :-)
2019. febr. 23. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora virtuális pofára esésem sem volt még ;-;
2019. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond :-)
2019. febr. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!