Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Akik borotvával...

Lányok, nők! Akik borotvával szőrtelenítetek, (láb) milyen gyakorisággal szoktátok?

Figyelt kérdés
Főleg az erős szőrzetűekre gondolok. Olyan munkahelyen dolgozok, ahol nagyon melegben vagyunk,kemence mellett, így téli időszakban is rövidben,vagy 3/4 es nadrágban vagyunk. Viszont nekem nagyon erős szőrzetem van és heti 1x borotválom,emiatt eléggé látszik amikor kezd nőni (másnap) Gyakran viccelődnek velem emiatt és visszahallottam, hogy már ezzel kapcsolatos becenevem is van. Ez tényleg ennyire ciki, vagy fogjam fel én is viccnek? Ilyenkor nem szeretném még napi szinten borotválni. L.

2019. márc. 5. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a helyzetedet. :( Nem tartom viccesnek, hogy megaláznak egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz - de ha tehetnél, akkor is jogodban állna nem tenni! Nekem a napi szintű borotva tönkreteszi a bőröm, én inkább epilátort használok, ha van időm. Az tövestül tépi ki és egy darabig sima a lábad, talán kipróbálhatnád. Sokan a gyantára meg a többi hasonlóra esküsznek. A viccelődések talán megszűnnek... :(
2019. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen bunkók :S egyáltalán nem ciki, hogy erősebb a szőröd, nem tehetsz róla, ez egy kellemetlen dolog. próbálj ki más szőrtelenítési módokat, gyanta, epilátor, ilyesmik
2019. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vannak jobbak,mint a borotva,de van oka, hogy így szedem le. Szörnyen néz ki a bőröm,bármilyen tépős módszer után mivel nagyon sok és erős szőröm van. Pont emiatt elég hamar is kezd visszanőni,mire rendbe jön a bőröm,már újra kibújt a szőr. Tudom, h akinek normál szőre van,annak jobb a gyanta,epilátor, de nekem ez vált be.
2019. márc. 5. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
végleges szőrtelenítésen nem gondolkozol? ha nem is tüntetné el az összeset, lehet megritkítaná annyira, hogy utána a kitépkedős módszerek jók lennének
2019. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
DE igen, viszont egy pékségi fizetésből egyenlőre nem telik rá,de foglalkozom a gondolattal...
2019. márc. 5. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
remélem összejön :)
2019. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél jofogasrol - nem túl - használt Phillips Lumea-t. IPL szőrtelenítő, pont erős, sötét szőrre. Nagyon hatékony! Használtan 20-30 ezer körül kaphatsz, spórolj rá kicsit, megéri.
2019. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a borotva tényleg nem tehető le, mert mást nem bírsz (pedig +1 az epilátorra), akkor én is a Philips Lumea-kat javaslom, már a legolcsóbb is tökéletes, nem használtan kb 70 ezer. Black Friday és hasonló promóciókkor én pl. 60-ért jutottam hozzá, és emellé amúgy is borotvát kell használni.
2019. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan gatya van rajtam ami takarja a lábam, akkor heti 1 vagy 2x, ha rövidnadrág van rajtam vagy szoknya stb, akkor pedig 2-3 naponta(de inkább 2)
2019. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevess veluk ha olyan helyzet adodik, de amugy mi lenne ha megnovesztened es egy kozmetikussal legyantaztatnad? Nem olyan veszes hidd elhogy

Es masfel het utan le is tudna szedni aztan vagy 2-3 hetig sima leszel

2019. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!