Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hany kremetek van es milyen...

Hany kremetek van es milyen gyakorisaggal hasznaljatok melyiket? Kort is irjatok

Figyelt kérdés
Kineztem egy csomo kremet, es jo velemennyel vannak roluk, de felek, hogy kozuluk csak 2-3-at hasznalnek napi rendszeresseggel.
2017. okt. 15. 18:15
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván van olyan, amit csak hetente 1-2 szer használok. Maszkok, hámlasztók pl ilyenek. Sőt, kétféle szérumom van, amiket felváltva használok egyik nao ezt, másik nap amazt.

Ráadásul hatóanyagok miatt van olyan, hogy ha az egyik krémem használom, nem használhatom vele a hámlasztót pl. stb.


Egy hét alatt mindegyik megfordul a kezemben legalább egyszer, és ennyi.

2017. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak olyanom van, amit naponta használok a maszkok kivételével, amiket heti 3×
2017. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 krémem van, egy pórustisztító, egy arcradír és egy szőrtelenítő krém (kimondottan arcra).


Az első kettőt hetente 2x kellene használni, de én csak 1x szoktam, a szőrtelenítő krémet pedig... hát nem tudom. Mivel még csak most vettem, múlt hét előtt használtam elsőnek, még nem látom annak jeleit, hogy használnom kéne.


16l

2017. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 krémem van, napi rendszerességgel használok kettőt, a harmadik pattanásos időszakra van, a negyediket meg alig várom, hogy elfogyjon. de már én is kinéztem a negyedik krém utódját...:)

24/l

2017. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nekem három, egy sima hidratáló rózsás, azt kenem éjszakára minden nap, van egy ilyen koreai fehérítős, ezt akkor ha valami kiüt az arcomon (néhány kajától előfordul, szépen lehúzza őket) és egy szemkörnyékápoló, amit akkor ha sokáig voltam fent és tudom hogy másnap abroncsok várhatóak a szemem alatt.
2017. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!