Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani hasznos...

Tudnátok ajánlani hasznos szőrtelenítési tippeket intim területre?

Figyelt kérdés
Borotvával szőrtelenítek, mert nem bírom a fájdalmat, viszont ezt sem bírom most már. Mindenképp szeretnék ott szőrteleníteni, de most már sebes lett ott lent. Fáj, vérzik a borotválás után. Borotvahabot használok, illetve nyugtató krémet is, a borotva is jó minőségű. Valakinek vén esetleg bevált módszere?

2019. márc. 6. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Én mindenemet epilálok, az első pár alkalommal valóban fájdalmas,de később megéri mert kihal idővel a szőrtüsző és ritkul a szőr.

Amúgy meg kéthetente szőrtelenítek mert nem nő utánna olyan hamar.


F/42

2019. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
húgom is epilál, meg egyszer gyantáztatott fogadásból, azon sikított. ő a hónalját is epilálja. azt mondja hozzá lehet szokni
2019. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szintén epilátort használok több mint 15 éve.

A krémet próbáltam, de annál hamar visszanőtt, és szúrt is. Az epilátornál nincs ilyen problémám.


28N

2019. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
B*szki, hogy bírjátok? Én marhára nem bírtam hozzászokni, tehát borotválok. :D
2019. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem bírom az epilálást, de borotválkozási tippeket még írhat, akinek van.
2019. márc. 7. 06:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Tartós szőrtelenítés.

Más nincs mert az összeset kimaxoltad, se borotva, se gyanta, se epilátor. Össze lehet rá gyűjteni a pénzt, és nagyon hatásos! :) megéri

2019. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 én se bírom, max a lábamon, de húgom ilyen elvetemült :D


kérdező: mikor én is borotváltam, akkor mindig a szőr növekedésének irányába borotváltam, mert így minimális volt az irritáció. és hintőporral bekentem a borotvált részeket, mert ez is segít megelőzni az irritációt.

mostmár csak rövidre szoktam vágni, nekem nem is kényelmes szőr nélkül, meg szúr is meg kényelmetlen.

2019. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Én használtam krémet. De azzal vigyázni kell ha időben nem mondod le akkor kisebesithet. Nekem a zacsi sebes lett sajnos. De itt a csavar ha nem hagyod rajta elég ideig mivel itt elég vastag a szőr (nekem) akkor még szinte semmit sem szed le. Az összes márka ki lett próbálva. Nem impotencia nincs tőle mint a rémhirekben. A borotva az hellyel közzel jobb de úgy hamar képes nőni, persze ez egyén függő. Viszont az epilator ugye a szőr teljes kihúzásán alapul tehát fájdalmas. Viszonteladó a mai világban van a villanó fényes szőrtelenítés amely szinte teljesen képes eltüntetni a szőrt a nem kívánatos helyekről. Ezeket keresd szerintem és konzultálj én is azt teszem most.
2019. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!