Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a Fjallraven Kanken...

Mi ez a Fjallraven Kanken hátizsák mánia?

Figyelt kérdés
Baromi drága, még csak nem is szép, mégis egy csomóan hordják? Miért, ez is procc termék lett?

2019. márc. 7. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom, szerintem sem nez ki tul jol... olyan egyszeru de nem jo ertelemben. semmi extra csak rajta van egy roka. raadasul iszonyatosan tomegcucc es tenyleg nem er meg kb. 30 ezret. nekem Burton hatizsakom van, “csak” 18 ezer volt de olyan mintha uj lenne, pedig 2 eve megvan.
2019. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Igaz nem Magyarorszagon elek, de most hallok errol a gyartorol eloszor es nem is remlik hogy valaha lattam volna ilyesmit valakin. Nagyon formatlanok es idetlenek szegenyek, de egy komolyabb taska belekerul ennyibe mas gyartotol is, szoval ha valakinek ez bejon es a minoseguk is rendben van, akkor miert ne.
2019. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretik sokan mert strapabíró és sokáig jó, mégis szép, nem olyan sportos mint pl egy decathlonos táska.

A decathlonos sportáskkák ugyan ilyen tartósak lehetnek, de nem fogsz benne elmenni egy eseményre, iskolába vagy akárhova, míg egy szép kankennel simán.

2020. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!