Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kell fogyokura?

Szerintetek kell fogyokura?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 eves vagyok 60-70 kg korul es 165cm-magas kell nekem fogyokura? es ha igen akkor hogyan csinajam?
2010. júl. 2. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kell,mivel én vagyok 15 éves 168 cm és 58kg:S


Figyelj oda, hogy mit, mikor és hányszor eszel és mozogj;)

Remélem segítettem:)

2010. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat en 2 szer szoktam enni naponta hat eleg sok kenyeret :( mozogni mozgok nem mondhatom
2010. júl. 2. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 164 cm vok, 59 kg.

Azért nem mindegy, hogy most 60 vagy 70 kg ám! :)

Mert rajtam van husi, de még jónak mondanak, normálnak, vannak aki vékonynak. A 70 viszotn már picit sok hozzá szerintem. Nekem is am van h jól érzem magam, van hogy rámjön h pár kg-t le kéne dobni. Am 1 éve még 57 voltam, , előtte meg 55-6. Csak abbamaradt a sport, és így lassan feljött pár kg. De 57 kg nálam jó. Bár most is azt modnják, h nem is látszik ez a plusz 2-3 kg.

2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az is lehet h erősebb csontozatú vagy, esetleg izmos is. akkor nem. amúgy meg annyi, hogy ne nasizz, ne egyél túl sok kenyeret (azért szabad néha) és mozogj továbbra is :)
2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell. Én 18 vok, 178 cm és 62 kg.. Étkezz egészségesebben, kerül d kenyeret, főleg a fehéret és mindenféle péksütit(kivéve a teljeskiörlésű dolgokat, vagy kenyérből a barna, esetleg gyökérkenyeret). De rengeteg féle diéta létezik, keresgélj a neten és amiről úgy gondolod, hogy nem túl vészes és nem is olyan drága, azt kipróbálhatod. De mindenképp sportolj valamit mellé. Ha tényleg fognyi akarsz, akkor a kettő mindenképp együtt kell járjon, csak diéta vagy csak sport nem hatásos eléggé. Egyébként a normális súly magasság-110 (vagyis Neked 55kg kb) Remélem tudtam segíteni, pusz
2010. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eddig jol haladunk koszonom eddig a valaszokat meg varok en is ezekre gondoltam
2010. júl. 2. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok 46 kg és 165 cm,és nem nem vagyok anorexiás mielőtt valaki azt mondaná:P

így is kéne egy kicsit hasamra tornázni mert annyira nem tökéletes és szerintem ne fogyókúrázz mert ilyen korban ez nem egészséges,inkább csak tornázz.És még vannak ilyen szabályok h este 6 után ne egyél,mondjuk én még 11-12 órakor egy rakás édességgel olvasok az ácsban szóval sztem ezt egy kicsit nehéz kibírnixD

2010. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is sok kenyeret evet.

TELJESEN IKTASD KI a kenyeret az étrendedből.

Szóval télleg teljesen, utána kezdj el görkorizgatni,felülésezni és meg lesz a hatása :)

2010. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hat nem tom az ismerosom is 13 es o is kb. 165 cm (inkabb 160 cm) es 63 kg.

Rajtad mulik hogy erzed magad most, es lehet hogy egy fogyokura megart neked mert meg noni fogsz...gondold at :)

2010. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves 160cm és 47-48kg... Szerintem nem kell fogyókúráznod... viszont az édesség elhagyását nagyon ajánlom. Én 53kg- én ugy döntöttem elhagyom 1-2 hét után már lement 2-3kg plusz sportoltam hozzá és 45kg voltam.. Persze most a sportot kicsit elhanyagoltam szóval meg is látni...
2011. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!