Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó fogyókúra? 90 napos jó lesz?

Jó fogyókúra? 90 napos jó lesz?

Figyelt kérdés
162cm/65kg 16/l
2011. nov. 4. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
több mint jó. szerintem sokkal rosszabb volt, amikor hasonlót egy korodbeli fiú kérdezett. oké, hogy a mai 16 éves "fiúk" lehet inkább lányok, és szégyenek de ez akkor is rosszabb volt, mint hogy most Te kérdezel ekkora hülyeséget.
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mitől gondolod, hogy a fogyókúra egyáltalán jó? Ha lefogysz és nem változtatsz étkezéseden, az egész nem ér semmit. Egyáltalán elolvastad mi is ez a 90 napos diéta??

Ha elhagyod a cukros/édesítőszeres + finomlisztes dolgokat, a szervezeted csodákra lesz képes. Ez legyen az első lépésed. És persze a kellő mozgás. Adj magadnak és a szervezetednek 2 hónapot!

2011. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem amúgy csak vicceltem..ha normálisna kérdezek sneki sem ad normális választ. Tudom,hogy nem szabad fogyózni,mert visszahízom..de mégis akkor hogyan?:S
2011. nov. 4. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:

kalória deficites étrend + mozgás.

[link]

2011. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én adtam volna értelmes választ....
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Izmael,Aczél köszi:) és hoygan állítsam össze az étrendem ha nincs pénzem csirkemellre meg barnarizsre mindennap? heti 1x van lehetőségem ilyet enni sajnos:S próbáltam anyuékkal barna kenyeret venni de ez is csk ritkán jön össze. zsebpénzem nincs..
2011. nov. 4. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:

most szemét leszek, de tényszerű. a világon több millió ember éhezik. próbálkozz önkormányzatnál segélyt igényelni.. segítenek kitölteni, írd majd be, hogy élelmiszerre kell. ennyit tehetsz, és hogy tanulsz, hogy neked majd legyen pénzed ételre.

illetve, azért írd le nekünk miket esztek. gondolom ha nem tk kenyeret, akkor fehér kenyeret, ez azért még nem a világ vége.

de körítésnek miket készítetek? fehér rizs is elég kedvező ám, nem csak a barna. krumplit? az sem rossz ám! nem egyedül a glikémiás index számít, burgonyát szálkásítás alatt is lehetne enni, ha minden igaz.

milyen húst esztek, ha nem csirkét? a disznót is meg lehet enni, összességében a mennyiségekre biztos tudsz figyelni még ha nem is a legjobb ételeket eszed. majd pár év múlva már magadnak vásárolsz, akkor figyelni fogsz a minőségre is.

párizsit meg ilyen sz.arokat vesznek otthon? mert akkor lehet szólni hogy 100g párizsiban annyi hús van mint 200-300g normális csirke sonkában, így is megéri az "olcsóbbat" venni? mert valójában pl. sohasem olcsóbb, csak több víz meg töltelék van benne, ezért súlyra olcsóbbnak tűnik. de tápértékre még drágább is (nyilván van jóféle párizsi is, én most nagyon kitértem egy adott témára)


és hallgass(atok) Led Zeppelint, ez is fontos!

http://www.youtube.com/watch?v=w9TGj2jrJk8

2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én holnap tudnék már csak válaszolni neked, ha még érdekel!

2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen érdekel minden válasz:)) Hát nem kenyeret eszünk hanem zsemlét, én sonkát szoktam kérni..és én sem értem igazából a dolgokat a csmellben több a hús,mint a szemét bolti felvágottakban.. de mind1 a szüleimmel nem tudok veszekedni.. de most pl., alig van kaja itthon:( amikor meg bevásárolunk midneki felfal mindent..met kitudja mikor elsz legközelebb..ez az igazi probléma

én nem iszok cukros löttyöket csak vizet avgy teát..

igazából a napi kajám zsemléből mega főtt kajéból áll + vmi kis édesség amit kikönyörgök.. de ha ezeket csökkentem akkor semmit sem eszek..és éhen döglök..

2011. nov. 5. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:

édesség helyett még a zsömlével is jobban jársz. zöldséget. húst kérj minél nyomatékosabban.

amúgy meg fogyózol, nem kell éhen dögleni de most pont viszonylag kevesebbet akarsz enni. én pl. ha most keveset tudnék enni, akkor igen csak morcos lennék, mert én nem akarok fogyni. te arra próbálj figyelni, ha már fogy és keveset is eszel, csapj le minél több húsra. ma is farkas törvények vannak, csak sokan ezt nem tudják. te légy okos, használd az eszed és szerezz húst. ennyi idősen még bőven sok húsra van szükséged, fogyás mellett is!

2011. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!