Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DHgateről szeretnék cipőt...

DHgateről szeretnék cipőt venni. Az oldalon inkább hamis cipők vannak, de a fotóikon nincs rajtuk márkajelzés. Néhányra ráközelítve úgy tűnt, hogy csak ki van retusálva. Aki rendelt már onnan tudna segíteni? Nincs rajta logó vagy le van takarva?

Figyelt kérdés
vásárlás, ruha, ruházat, cipő

2019. márc. 14. 20:04
 1/1 anonim válasza:
Lehet későn válaszolok, de én már rendeltem nagyon sokszor a DHgateről. Náluk ez úgy van, hogy magán a főképen nincsen márkajelzés hiszen megbüntethetik őket ezért, de amikor küldik olyan mint egy eredeti pl Nike cipő. Én úgy szoktam rendelni, hogy biztosra menjek, hogy ha megtetszik egy cipő megnézem a vásárlói visszajelzéseket és nagyon soknál még kép is van, ha nincs akkor én nem is rendelek. Sokszor rendeltem már, van hogy még dobozt is küldenek hozzá meg számlát :D mintha eredeti boltban vásároltad volna
2019. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!