Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néznek 70 kilósnak,...

Miért néznek 70 kilósnak, mikor csak 60 vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen átlag, 167 cm magasságú nő vagyok, 60 kilóval segges, combos kivitelből. Mindig piszkáltak amiatt, hogy nagy a combom és a seggem. Családomnak egy ideje nem árulom el a súlyomat mikor kérdezgetik, és most arra gondolnak, hogy olyan 70 kiló körül lehetek. Miért gondolják azt, mikor csak sima 60 kilós vagyok? Amikor meg mondom, akkor meg nem hiszik el. Amikor meg mostanában fogytam 3 kilót fenékből, combból lázas betegség miatt, és új nadrágokat kellett próbálnom, akkor meg azt kérdezik, hogy híztam-e...
2019. márc. 15. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert ahogy te is írod, egy pontra koncentrálódik a plusz.

Aki arányosan hízik mindenhová (homokóra alak) az vékonyabbnak hat nagyobb súllyal is, főleg, ha kifejezetten karcsú derék is társul hozzá.

Ne vedd a szívedre, 60kg teljesen normális ehhez a magassághoz.

2019. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velünk, nagyjából velem is ez a helyzet és nagyon megbántóak tudnak lenni. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a testedben
2019. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velük*
2019. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapból nem foglalkoznék ilyenekkel, de otthon mindig megkapom a kritikát. (Én vagyok csak genetikailag ekkora, a többi női családtag pici (155-160 cm) és 45-53 kg között mozgó.
2019. márc. 15. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem féltékenyek
2019. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs izmod, csak zsír
2019. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jol megvalasztott fazonu ruha sokat tud csalni.

Amugy meg jo bunkok. Nekem nagybatyan felesege szolt be egyszer ilyet (tenyleg van rajtam plusz 10 kilo, de mar evek ota, nem akkor hiztam meg), hogy "jol elengedted magadat". En visszakezbol megmondtam neki, hogy o se lett fiatalabb, ezzel a problema meg is oldodott, mert azota nem beszelunk :D


De sajnos nem tudsz mit tenni, ha ilyen a kozvetlen csalad, a 100 kilos anyam szolt be mindig, hogy nagy a seggem, mikor vekony kamasz voltam :/ hadd ne mondjam, milyen onbizalmat tudtam utana felmutatni.

2019. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megis mit erdeklik oket ennyire a súlyod? Nincs nekik saját dolguk?
2019. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!