Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani jó ruhabol...

Valaki tud ajánlani jó ruhaboltot, ami olcsóbb (pl h&m nél de nem turi árakra gondolok) de mégis fiatalos ruhákat árulnak? (Nem akarok sokszor kiadni egy sima pólóért 3000 ftot. )

Figyelt kérdés
Igazából elegem van egy kicsit az ilyen tinilány boltokból (néha poén milyen ruhákat találok na mindegy...) és ha van is olyan ami tetszik az drága...(nem fogok kiadni 10 ezer forintot egy sima farmerért) ajánljatok kérlek, akár valami minőségi használtruha bolt is jöhet, de egy kicsit kényes vagyok. Nem szeretem az érzetet hogy ki hordhatta elöttem...de ha tiszta és tényleg ugy is néz ki akkor jó :)

2019. márc. 24. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%
Szia,azt még elmondanám,hogy egy normális farmerért 10 000 ft a minimum,viszont azt tudom,hogy a Bershka-ban jó minőségű pólók vannak kb. 1200 és 2000 ft között (ha nem mindegyik,akkor is találsz olcsón jókat). A boltok nagyrészébem amit leírtak ugyan ez van,mint amit leírtál.
2019. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!