Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kar szőrtelenítés ára mindkét...

Kar szőrtelenítés ára mindkét karra vonatkozik, vagy csak egy darabra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elnézést, tudom, hogy hü ye kérdés. Mentségemre legyen mondva, életemben először megyek kozmetikushoz ez ügyben. Előtte csak 3x voltam, akkor is az arcom miatt.


Mondjuk legyen 1000 Ft. Ez az 1000 Ft mindkét karomra vonatkozik?


Válaszokat előre köszönöm!



2019. márc. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.

De miért nem magadnak csinálod? Veszel krémet, karodra kened, vársz 3-5 percet, aztán lemosod. Ennyi. És sokkal olcsóbb, mint egy kozmetikus.

Vagy veszel egy epilátort.

2019. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szőrteleníző krémet könyörgöm, felejtsétek már el.

Iszonyat kàros..

Gondoljatok bele, milyen kemikàliák lehetnek benne ami a szőrt feloldja? Ès nem csak a szőrt oldja fel, hanem a bőr szarurétegét is.


Inkább gyantàztasd! Igen 2 kezed van benne.

Pàrszor legyantàztatod és idővel magasnak is megtudod majd csinàlni otthon. Ja és ritkítja a szőrt! :)

Nem lessz szúrós érzetű a bőröd utàna!! 😆

2019. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kiveve ha ugy van irva hogy az egyik (tetszoleges) karod szortelenitese 1000ft
2019. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!