Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy nagyobb...

Mit csináljak hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és mindenkinek gyönyörű dekoltázsa van az osztálytársaim közül, egyedül nekem van csak deszka mellkasom. Mit csináljak, hogy novemberig valami változzon?:( Házi praktikák, ötletek?

(Plasztika, gyógyszerek kilőve!)


2019. ápr. 7. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag van valami masszázs féle, ami segíthet. Bár szerintem kamu.

Vegyél jó melltartót és akkor látványos lesz.

2019. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkodj logikusan: ha lenne házi praktika, léteznének kis mellű nők? Hiszen csak megcsinálja mindenki otthon magának a trükköt, és a semmiből megnő a melle. Ilyen nincs: tehát nincs házi módszer. Hízás esetleg, de helyi hízás sincs. A másik természetes mód a teherbe esés, ha nem akarsz kívülről hormonokat bevinni.
2019. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

70/A vagyok. Mindent kiprobaltam ami otthoni modszer, olajos masszazst is. 2 dolog valt be...


Elveszitettem a szuzessegem (hormonugras miatt fel meretet nottek de csak annyit h ne lapos legyek) - ezt NEM AJANLOM! ne emiatt veszitse el senki.


Masik: edzek. Decemberben nagy volt ram sok bikinim, azota kitartoan edzettem es jok ram. De ez inkabb mellizom+hat kormeret novekedes.


Fogadd el oket! Tobb elonye van mint a nagy mellnek es kevesebb hatranya! Imadok kivagott v nyaku felsokben jarni, kozonseges helyett noiesek a ruhak!


Hajra :) 20/L

2019. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó

Milyen hormonugrás? Semmi köze a szüzességnek a hormonokhoz.

A szexuális életnek esetleg, de a szüzességnek semmiképp.

Illetve az edzéstől is a mellnek a tartása lesz jobb, nem pedig a mérete nő ahogy te is írtad, a körméreted nőtt valószínűleg.

Illetve tegyük hozzá hogy 18-20 éves korig bőven nőhet a mell, bár intenzívebben általában a pubertás korra tehető. (illetve a menstruáció alatt is van akinek megduzzad)

2019. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogamzasgatlotol nekem sokat nott. De nem tesz tul jot a szervezetedben....

Mas nem nagyon van:) mint mar irtak ha egy kenocstol none a mell nem lenne kis mellu no meg plasztikai sebeszek

2019. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es!


Mivel egy orvos se tudott normalis magyarazatot adni ra, hogy miert nott szex utan a mellem, igy a szexualis hormonok beindulasanal “maradtunk”. ;)


Es igen, az edzestol nem no a mell, le is irtam, hogy semmitol kulso hatastol nem fog noni, de ha mellre edz akkor a novekedo mellizom bizony feljebb tolja oket, persze a kormeret is no, sajat tapasztalat :)


Valoban kb 21 eves korig nohet a mell, es en vartam is a csodara, de 13 eves korom ota ugyanakkorak voltak, minden mas hormonalisan rendben volt, majd 22 evesen szex utan nottek meg csak :)

2019. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Rohadt drága, de hatásos. Fodrász vagyok. Az egyik prosti vendégem használta. 24 éves volt, már bőven túl volt a pubertázson, fél év alatt 75/A-ból 75/C kosaras melle lett. Ha nem látom hónapról hónapra el sem hiszem.

2019. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!