Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen márkájú otthoni gyantát...

Milyen márkájú otthoni gyantát ajánlotok leginkább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elegem lett már a borotvából mert nagyon hamar visszanő, már a második nap szúr a lábam. Szeretném kipróbálni az otthoni gyantát. Milyen márkát ajánlotok? Melyik vált be a legjobban? Mennyire fájdalmas? A tapasztalataitokat/véleményeteket szeretném tudni. Köszi előre is!! 16/l

2019. ápr. 13. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia :) én 17 éves korom óta gyantázok mindig :D

nekem az x-epil és balea vált be.

a balea-t azért ajánlom jobban mert az mikróban melegíthető, így egyszerűbb :D ezek dm-ben kaphatóak

2019. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja amúgy nekem nyilván eleinte fájt, de már nem :D nagyon régóta gyantázok, megszoktam. illetve kb 1-2 hétig ne borotváld a lábad előtte. ha a gyanta rád ragadt azt bármilyen olajjal le tudod oldani. én mondjuk babaolajat használok. de volt már hogy nem volt otthon és sima étolajjal is lejön :D
2019. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wow.. Köszönöm szépen a gyors válaszokat!! :)
2019. ápr. 13. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
még egy szavazat az x epilre :) Bar en csak arcra hasznalom szemoldokre de ott nem fajdalmas
2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az x-epilt használom, már évek óta, mégis ugyanannyira fáj még mindig😂 persze kibirható, és ár-érték arányban is jónak mondanám
2019. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!