Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg és...

Hogyan változzak meg és legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
8.osztályban már jobb lenne nőisebbnek lenni,de nem tudom mit tegyek,hogy csinosabb legyek.Nem vagyok túl magas,de fenekem és mellem is van az alakom pedig egész jó.Milyen ruhákat vegyek,milyen kiegészítőket használjak,hogy csinos,de szolid legyek?Hogyan barnuljak?Köszi!
2010. júl. 5. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Ezen a weboldalon nagyon ízlésesen felöltözött nőies lányok vannak a világ minden pontjáról akiknek ellesheted a stílusát!

[link]

2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most voltam 8.as, és ugyanolyan fiús leszek 9.ben is, mint eddig. Ha más kedvéért akarsz változni, akkor ne tedd, a barátaidnak(/fiúknak) úgy fogsz tetszeni, ahogy most kinézel. 14-5 évesen nem kell felnőtt nőnek kinézni szerintem.
2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!