Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik körte alkat nagy...

Létezik körte alkat nagy mellekkel?

Figyelt kérdés

Eléggé besorolhatatlan az alkattípusom. Sokak szerint homokóra, de mivel a homokóra elég ritka (elvileg csak a nők 8%-a), nem hiszem, hogy minden kritériumnak megfelelek.


Ami miatt homokóra lenne:

-Nagy mellek

-A vállam ugyanolyan széles, mint a csípőm

-A mellbőségem és a csípőbőségem egyaránt 97cm

-A derekam 30cm-rel keskenyebb


Ami miatt körte lenne:

-A combjaim vastagok, felül egy pontban össze is érnek (ez mindig így volt, 50kg-san és 60kg-san is)

-A felsőtestem elég vékony:

-Ha egyenesen tartom magam, konkrétan kirajzolódnak a bordáim, holott a súlyom normál

-A hátam, vállam rettenetesen csontos

-A karom, vádlim nem vastag


Amikor nagyon vékony voltam (50kg), akkor ez még jobban látszott, tehát hogy a felsőtestem a (melleimet leszámítva) nagyon vékony, az összes csontom meg lehetett számolni, a könyökem kiállt, és az összes bordám látszott, viszont a combom továbbra is összeért, mintha onnan nem is fogytam volna.


Most sportolok, hogy ha már nagy combom van, legalább feszes legyen.


Most 63kg vagyok, egészségügyileg rendben a súlyom, esztétikailag lehetne 3-5kg.

50kg-san már nagyon vékony voltam.


Milyen alkattípusba tartozhatok?


2019. ápr. 19. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha hízok, akkor mindenhová megy arányosan, a derekamra utoljára. Az mindig hangsúlyos maradt.
2019. ápr. 19. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kep nelkul meg mindig nehez valaszt adni az ilyen kerdesekre
2019. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miert szamit?
2019. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem számít, csak kíváncsi voltam.
2019. ápr. 19. 11:12
 5/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Szerintem homokóra.
2019. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Homokóra.

A combod miatt pedig ne aggódj, az is szép, ha összeér :)

2019. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek az erőltetett barom felosztások mindig is idegesítettek. Mintha az autókat akatnák felosztani hasàb és ék alakúakra... Aztán odaérnének a PT Cruiser-hez...


A te testedről pedig kéne egy fürdőrucis v fehérneműs kép ha kérdésed lenne az idomaiddal kapcsolatban.

2019. máj. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!