Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Francia manikűrt szeretnék...

Francia manikűrt szeretnék fiúként, hol találhatnék olyan műkörmöst aki megcsinálná nekem?

Figyelt kérdés
Valami toleráns műkörmös kellene, attól is félek, hogy ha lesznek ott vendégek, akkor rajtam fognak gúnyolódni.

2019. ápr. 20. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem bárki megcsinálná, ez a munkája, nem hinném, hogy elküldene vagy valami. Láttam már pár fiún műkörmöt, úgyhogy nem hiszem, hogy nehezebb lenne találni egy jót, mint egy lánynak.

Amúgy ha attól félsz, hogy kigúnyolnak, akkor inkább ne csináltass. Az utcán, boltban, munkahelyen/suliban is észre fogják venni, és lesz pár ember, aki majd beszól. Döntsd el, hogy vállalod-e ezt. Ha szeretnéd, akkor ne érdekeljen mások véleménye, főleg ne idegeneké. Rám is szoktak sokszor megjegyzéseket tenni, egészségükre, attól én még ezután is úgy fogok kinézni, ahogy akarok. Téged se érdekeljen, csináltasd meg, egy idő után már meg sem fogod hallani őket. Vagy ha jó a füled, mint nekem (jó, nem mindig :D), akkor nem fog érdekelni. :)

2019. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Vannak férfi körmösök is.
2019. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esett ez a bíztatás :) Lehet, hogy elmegyek egy szalonba.
2019. ápr. 20. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy keress interneten egy olyan körmöst akinek tetszenek a munkái és írj rá vagy hívd fel időpontért meg természetesen kérdezd meg hogy vállal e férfiként is. De szerintem nem lesz baj.
2019. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
meleg vagy? Vagy csak csunya kormod van?
2019. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a ? Az màr nem fèrfinak tekinthető aki eladja a lelkèt a transzmutàciós nem vàltásnak.
2019. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia először is: vendéget akkor nem vállalunk ha van valami súlyosan kizáró tényező :drogos/ittas állapot, gomba illetve bizonyos fertőző betegségek. Az életkor(18+ felett), nem illetve bőrszín NEM ilyen! Sok férfi jár manikűrre(kedves válaszolók a francia manikűr létezik lakkozás nélkül is a kifejezés nem a lakkozásra vonatkozik hanem a módszerre!) sőt járt hozzám egy melós srác akinek a munkája miatt hiányzott 2 körme ami már soha nem nő vissza. Testszínű rövid porcelán köröm pótlás. Illetve rengeteg nő figyeli a férfiak kezét! Elég visszataszító nőként mondom most nem körmösként, mikor egy férfinak 25 éves kaja és még ki tudja mi található a körme alatt mellett, szét van száradva a cuticila a köröm pedig cakkosra van vágva. Általában ez a legjellemzőbb a sima manikűr vagy köröm pótlás férfiaknak. De műkörmöt is csináltattak már nálunk a szalonba. Kért időpontot, kapott körmöt elégedetten távozott. Nem tartozik sem a körmösre sem a boltosra senkire hogy miért van neki vagy miért nincs. Ugyan úgy fizető vendég vagy. Egyébként keress olyan körmöst esetleg ahol csak te leszel és a körmösöd nincs még mellette 20 fodrász, 10 kozmetikus és azok vendégei ha úgy érzed magad jobbban
2019. ápr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik megcsinálja.
2019. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!