Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt a legjobban...

Mi az ami miatt a legjobban visszítaszítónak látsz valakit? (külsőre gondolok, nem belső tulajdonság)

Figyelt kérdés
Mi az amitől valakire ránézel és megszólod, hogy mondjuk kövér, vagy a haja, bőre gusztustalan, hogy néztek a fiatalokra és az idősebbekre. Lehet, elég béna kérdés, de remélem érthető, és kiváncsi vagyok!
2010. júl. 5. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
túl sok smink.
2010. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bőr, haj, köröm...
2010. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
zsíros haj:S
2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha a legótvarabb, legátlagosabb divatos ruhakombóban feszít és még sz@rul is áll neki
2010. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fültágító

Pasiknál a hosszú haj

Küklopszok (Az emos szembefésült nemlátok semmit haj)

2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Konzerv is visszataszító
2010. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

túl kihívó ruha

izompóló

túl sok piercing

csöves punk (nem értem, hogy jön a lázadáshoz a fürdés elhagyása)

2010. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Zsíros haj, elhanyagolt pattanásos bőr (de csak ha tényleg látszik hogy elvan hanyagolva), izzadtságfolt, kövér és kilógnak a hurkái, a túl nagy fültágitó, túl sok piercing, túl sok tetoválás, ja és nekem a legfontosabb az emberekben amit elsőnek megnézek a fogai tehát ha sárgák akkor lehet bármilyen kedves meg minden már nem tud szimpatikus lenni nekem. Tehát nekem a legfontosabb az ápoltság :D Elég ha minden nap fürdik és fogatmos reggel-este nem kell több de az legyen meg!
2010. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Zsíros haj.. kiráz a hideg. Lerágott köröm. Nagyon csúnya.. Undorító, ódivatú cuccok. Vagy ha pl meglátok egy husisabb csajt feszülős latexban és párducmintás tucatfelsőben. -.-' Gondolom tudjátok miről beszélek.
2010. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!